Příprava dorostenců: S týmem Václavovic nerozhodně

Dorostenci v sobotu 9. března sehráli páté přípravné utkání v rámci zimní přípravy. Na domácí umělé trávě byl našim dorostencům za soupeře tým TJ Václavovice, který hraje o soutěž výše – v Krajské soutěži skupiny B, kde se nachází na jedenáctém místě. Dorost Baníku v tomto utkání remizoval výsledkem 1:1, když konečné skóre se zrodilo již v prvním poločase.

FK Baník Albrechtice – TJ Václavovice 1:1 (1:1)

Branka Baníku: Chobot Daniel František

Sestava Baníku: Juchno – Miczka, Himlar, Cyž R., Hegedüs – Gruszkowski, Drozdzik, Cyž M., Míček – Knybel, Chobot. Střídali: Hruška, Fülöp, Skotnica, Mrowiec

Komentář trenéra Martina Míčka: „V sobotu první přátelské utkání na domácí půdě. Soupeře z Václavovic jsme ze začátku přehrávali, měli územní převahu, ale výraznějších šanci skórovat moc nebylo. Přesto po povedeném vysunutí za obranu se nám povedlo skórovat. Hosté srovnali v poslední minutě poločasu. Utkání nenabídlo žádné gólové situace. Hrálo se po šestnáctky, plno soubojů, ale chyběla přímočarost směrem na bránu. Po soustředění jsme viděli, že kluci jsou naběhaní, ale na práci s míčem musíme zapracovat. Chyběla střelba a rovněž někdo, kdo by vzal důležitý moment na sebe. Stále pokračujeme v přípravě, tohle byla dobrá zkouška.“

Další utkání v rámci zimní přípravy sehrají dorostenci Baníku v sobotu 16. března, kdy se od 13:00 hodin představí na domácím hřišti v našem krásném areálu, kde jim za soupeře bude tým První SC Staré Město (Krajská soutěž dorost sk. B).