Historické tabulky

HSTORICKÉ TABULKY

Tabulka – 1.A třída skupiny B / Moravskoslezský kraj 2022 – 2023

1.Stonava24184255:1258
2.Raškovice24155461:3650
3.Dobratice24125754:3441
4.Tichá241311053:4140
5.Bystřice24117648:3440
6.Smilovice24116749:3339
7.Staré Město u F-M241131045:5136
8.Horní Suchá24861047:4530
9.Baník Albrechtice24851151:5829
10.Libhošť24841251:6428
11.Lučina24451532:6517
12.Jablunkov24451536:6917
13.Lokomotiva Petrovice24341722:6213
Postup: Stonava

Tabulka – 1.A třída skupiny B / Moravskoslezský kraj 2021 – 2022

1.Řepiště24193278:2960
2.Vratimov „B“24172594:3853
3.Baník Albrechtice24127557:3443
4.Stonava24132952:4541
5.Dobratice24106853:4936
6.Libhošť24951049:6032
7.Bystřice241021251:4832
8.Staré Město u F-M24861039:5730
9.Lučina24851144:5229
10.Smilovice24921340:5929
11.Jablunkov24751236:5026
12.Jistebník24741344:7025
13.Dobrá24212125:717
Postup: Řepiště
Sestup: Dobrá

Tabulka – 1.A třída skupiny B / Moravskoslezský kraj 2020 – 2021

1.Slavia Orlová980121:824
2.Vratimov971136:1222
3.Baník Albrechtice962127:820
4.Stonava961234:1119
5.Libhošť952228:1717
6.Dobratice850328:1115
7.Staré Město u F-M841310:1013
8.Dobrá840417:2812
9.Smilovice930613:279
10.Hnojník922512:228
11.Lučina821515:217
12.Jistebník810710:183
13.Dolní Lutyně81079:493
14.Jablunkov902710:282
Postup: Orlová
Odehráno jen 9 utkání, poté soutěž zrušena kvůli epidemii COVID-19

Tabulka – 1.A třída skupiny B / Moravskoslezský kraj 2019 – 2020

1.Petřvald na Moravě13111143:934
2.Slavia Orlová1391341:1928
3.Stonava1383232:1927
4.Dobratice1381428:2125
5.Baník Albrechtice1373340:2224
6.Vratimov1363427:1921
7.Lučina1362532:2720
8.Jablunkov1354427:1919
9.Dobrá1342716:2414
10.Jistebník1342725:4014
11.Staré Město u F-M1333715:2412
12.Smilovice1331915:3310
13.Libhošť1323819:479
14.Dolní Lutyně13011210:471
Postup: Petřvald na Moravě
Odehráno jen 13 utkání, po polovině soutěž zrušena kvůli epidemii COVID-19

Tabulka – 1.A třída skupiny B / Moravskoslezský kraj 2018 – 2019

1.Bystřice26165548:3153
2.Stonava26164654:3452
3.Vratimov26138554:3147
4.Slavia Orlová261331047:4642
5.Baník Albrechtice26125954:4041
6.Jablunkov26117847:3940
7.Staré Město u F-M2698963:5035
8.Dobratice261051151:5535
9.Libhošť261041240:5434
10.Lučina261041253:5834
11.Jistebník26841444:4528
12.Dobrá26761327:4727
13.Smilovice26741540:5325
14.Hrabová26531837:7618
Postup: Bystřice
Sestup: Hrabová

Tabulka – 1.A třída skupiny B / Moravskoslezský kraj 2017 – 2018

1.Dolní Datyně26155665:3150
2.Dobratice26162876:5050
3.Brušperk26161962:4249
4.Stonava26128652:4644
5.Jablunkov26134943:3043
6.Bystřice26126843:3542
7.Dobrá26107939:3937
8.Baník Albrechtice261141152:4737
9.Staré Město u F-M261141149:4437
10.Hrabová261051141:4735
11.Jistebník26961142:4233
12.Libhošť26631735:6821
13.Vendryně26531832:7518
14.Sedliště26381535:7017
Postup: Dolní Datyně
Sestup: Vendryně, Sedliště

Tabulka – 1.A třída skupiny B / Moravskoslezský kraj 2016 – 2017

1.Vratimov26163759:4051
2.Staré Město u F-M26155654:3350
3.Hlubina26145748:2947
4.Brušperk26144857:3746
5.Dolní Datyně26135851:4344
6.Stonava261241050:4840
7.Sedliště2698949:4735
8.Baník Albrechtice261051145:4935
9.Dobratice261041249:5934
10.Dobrá26861234:5030
11.Bystřice26751438:5226
12.Libhošť26661432:5424
13.Veřovice26661436:5024
14.Petřvald na Moravě26661443:5424
Postup: Vratimov
Sestup: Veřovice, Petřvald na Moravě

Tabulka – 1.A třída skupiny B / Moravskoslezský kraj 2015 – 2016

1.Čeladná26203379:3263
2.Staré Město u F-M26165552:2453
3.Dolní Datyně26144857:3446
4.Baník Albrechtice26144858:4146
5.Bystřice261241039:4140
6.Brušperk261241046:4140
7.Vratimov261131253:5036
8.Dobratice261031348:6233
9.Stonava26871148:5531
10.Petřvald na Moravě261011543:5431
11.Sedliště26851341:4929
12.Veřovice26851337:4629
13.Hrabová26831532:5927
14.Dolní Lutyně26351820:6514
Postup: Čeladná
Sestup: Hrabová, Dolní Lutyně

Tabulka – 1.A třída skupiny B / Moravskoslezský kraj 2014 – 2015

1.Frenštát pod Radhoštěm26176365:3357
2.Petřvald na Moravě26143952:4145
3.Dolní Datyně26135855:3444
4.Stonava26125965:7141
5.Veřovice261231140:3139
6.Čeladná261151058:5138
7.Brušperk261151042:3838
8.Bystřice261131246:5036
9.Baník Albrechtice26961161:5433
10.Vratimov261031352:6033
11.Dobratice26941343:5131
12.Dolní Lutyně26941338:5531
13.Sedliště26921547:6129
14.Raškovice26721723:5723
Postup: Frenštát pod Radhoštěm
Sestup: Raškovice

Tabulka – 1.A třída skupiny B / Moravskoslezský kraj 2013 – 2014

1.SK Šenov26164652:3452
2.Veřovice26147553:2649
3.Stonava26145768:3947
4.Dolní Datyně26118750:3741
5.Baník Albrechtice26117846:4140
6.Dolní Lutyně26107940:4137
7.Čeladná2699846:4336
8.Petřvald na Moravě26961144:4833
9.Raškovice26710935:4331
10.Sedliště26781149:7029
11.Vratimov26841444:5628
12.Frenštát pod Radhoštěm26771232:4328
13.Bystřice265111038:5026
14.ČSAD Havířov26551630:5620
Postup: SK Šenov
Sestup: ČSAD Havířov

Tabulka – 1.A třída skupiny B / Moravskoslezský kraj 2012 – 2013

1.Vendryně26174565:3254
2.Brušperk26146654:3048
3.Smilovice261411165:4745
4.Čeladná26126861:4240
5.Baník Albrechtice26117841:3540
6.Šenov261241055:5738
7.Bystřice261141147:5136
8.Petřvald na Moravě261041255:4635
9.Vratimov26951244:4834
10.Stonava26951264:5834
11.Dolní Lutyně26951245:5431
12.Raškovice26941340:5429
13.Staré Město u F-M26921534:6927
14.Stará Bělá26571435:8215
Postup: Vendryně
Sestup: Staré Město u F-M, Stará Bělá

Tabulka – 1.A třída skupiny B / Moravskoslezský kraj 2011 – 2012

1.MFK Frýdek – Místek „B“26174588:3755
2.Petřvald na Moravě26146659:3948
3.SK Šenov261411164:5543
4.Smilovice26126852:4942
5.Stonava261241046:3240
6.Stará Bělá261141146:5637
7.Baník Albrechtice2699846:4536
8.Bystřice261041252:4834
9.Staré Město u F-M26951231:5132
10.Čeladná26951243:4432
11.Brušperk26951246:6032
12.Raškovice26941332:5531
13.Veřovice26921530:4529
14.Horní Suchá26571437:5622
Postup: MFK Frýdek – Místek „B“
Sestup: Veřovice, Horní Suchá

Tabulka – 1.A třída skupiny B / Moravskoslezský kraj 2010 – 2011

1.MFK Karviná „B“26167378:2855
2.Stonava26153756:2551
3.SK Šenov26154762:4349
4.Smilovice26109754:3839
5.Raškovice26108838:3638
6.Heřmanice2699838:4236
7.Stará Bělá2698944:4935
8.Bystřice261041255:5534
9.Brušperk26961153:6533
10.Baník Albrechtice26951239:3932
11.Staré Město u F-M26951238:4432
12.Horní Suchá26851334:5129
13.Veřovice26851345:5229
14.Vlčovice26341919:8613
Postup: MFK Karviná „B“
Sestup: Vlčovice

Tabulka – Krajský Přebor / Moravskoslezský kraj 2009 – 2010

1.Lískovec30243397:2875
2.Lokomotiva Petrovice30197475:2864
3.Nový Jičín30203778:3463
4.Frenštát pod Radhoštěm301451142:3947
5.Hradec nad Moravicí301451159:5747
6.Háj ve Slezsku301361156:6045
7.Pustá Polom301281043:3144
8.SK Čeladná301341353:4343
9.Krnov301251359:6041
10.Odra Petřkovice301241449:5940
11.Oldřišov301151446:6038
12.Český Těšín301151447:5238
13.Frýdlant n. O.307101333:6131
14.Bohumín30941731:5331
15.Baník Albrechtice30941736:5431
16.Bohuslavice30022817:1022
Postup: Lískovec, Lokomotiva Petrovice, Nový Jičín
Sestup: Baník Albrechtice, Bohuslavice

Tabulka – Krajský Přebor / Moravskoslezský kraj 2008 – 2009

1.Jakubčovice n. O.30199268:2666
2.Český Těšín30187576:3161
3.Nový Jičín30184881:3958
4.Lok. Petrovice301610476:3758
5.Baník Albrechtice30157851:3752
6.Krnov30148844:3650
7.Oldřišov301451167:6147
8.Odra Petřkovice301271160:5443
9.Frýdlant n. O.301191045:5041
10.Pustá Polom3010101054:4440
11.Háj ve Slezsku301241467:6840
12.Bohumín301091150:4639
13.Lískovec30861658:7430
14.Vratimov30532240:10118
15.Bohuslavice30342334:7913
16.Bruntál – Staré Město30242434:12210
Postup: Jakubčovice n. O.
Sestup: Bohuslavice, Bruntál – Staré Město

Tabulka – Krajský Přebor / Moravskoslezský kraj 2007 – 2008

1.VOKD Poruba30198384:2765
2.Háj ve Slezsku30184878:4458
3.Odra Petřkovice30169563:3657
4.Pustá Polom30167747:3055
5.Krnov30156973:4251
6.Baník Albrechtice301310776:4549
7.Lískovec301431370:7245
8.Frýdlant nad Ostravicí301271159:5443
9.Český Těšín301181153:5041
10.Bohumín301151451:6138
11.Vratimov301151450:6738
12.Oldřišov309101168:7937
13.Lokomotiva Petrovice30871543:5931
14.Bruntál – Staré Město30871557:7931
15.Bystřice30851734:6929
16.NFC Lichnov30012928:1201
Postup: VOKD Poruba
Sestup: Bystřice, NFC Lichnov

Tabulka – Moravskoslezská divize skupina E 2006 – 2007

1.Kroměříž30234377:2273
2.SK Dětmarovice301410654:3852
3.Spartak Hulín30149756:2751
4.FS Napajedla30148842:3550
5.TVD Slavičín301461064:3448
6.Rýmařov301331446:5942
7.Otrokovice30913840:3640
8.Orlová3010101038:3540
9.Kravaře301171244:4740
10.Bystřice p.H.309111045:4938
11.Velké Karlovice301081240:5338
12.Frenštát pod Radhoštěm30981334:4535
13.Město Albrechtice30881436:4432
14.Baník Albrechtice30871539:5631
15.Český Těšín30841845:7928
16.Lokomotiva Petrovice30481836:7420
Postup: Kroměříž
Sestup: Baník Albrechtice, Český Těšín, Lokomotiva Petrovice

Tabulka – Moravskoslezská divize skupina E 2005 – 2006

1.Fulnek30236177:2375
2.Frýdek – Místek30215480:2668
3.MFK Karviná30157856:3252
4.Konice301641048:3252
5.Český Těšín30139846:4348
6.Zábřeh301371061:4346
7.Město Albrechtice301271138:4043
8.Velké Karlovice301271146:4943
9.Frenštát pod Radhoštěm301271140:4343
10.Orlová301261239:3042
11.Kravaře301091132:3439
12.SK Dětmarovice30981335:4535
13.Baník Albrechtice30961531:4533
14.Královské Nové Sady30812134:7525
15.Horká na Moravě30442224:7016
16.Velké Losiny30252327:8411
Postup: Fulnek
Sestup: Královské Nové Sady, Horká na Moravě, Velké Losiny

Tabulka – Moravskoslezská divize skupina E 2004 – 2005

1.Jakubčovice FOTBAL30207369:2267
2.SK Kravaře30167744:2955
3.SK SULKO Zábřeh30156949:3151
4.SFC Opava „B“30156960:4351
5.MFK Karviná301551059:5150
6.FK Slavia Orlová301281042:2944
7.FC Velké Karlovice – Karolinka301351245:5144
8.FC IRP Český Těšín301251338:4041
9.FK Frýdek – Místek301151443:5638
10.FK AVÍZO Město Albrechtice30991241:4836
11.Královské Nové Sady30981339:5735
12.SK Dětmarovice308101234:3934
13.Sokol Lázně Velké Losiny30961545:6133
14.Baník Albrechtice30871534:3931
15.FC Trul Mikulovice30941736:5731
16.1. Valašský FC30761743:6827
Postup: Jakubčovice FOTBAL
Sestup: FC Trul Mikulovice, 1. Valašský FC

Tabulka – Moravskoslezská divize skupina E 2003 – 2004

1.FC Hlučín30215483:2568
2.Opava „B“30197465:2164
3.Zábřeh30194747:2861
4.1. Valašský FC30184873:3558
5.Mokré Lazce301451146:3247
6.Orlová301251240:4842
7.Český Těšín301171235:3540
8.Město Albrechtice301151445:5738
9.Kravaře301071345:4937
10.Králová 1954301051546:5235
11.SK Dětmarovice301051531:5535
12.Baník Albrechtice30971428:4334
13.Velké Losiny301041640:5934
14.Lipník nad Bečvou30961537:5233
15.Valašské Meziříčí30921937:7329
16.Rýmařov30732035:6824
Postup: FC Hlučín
Sestup: Valašské Meziříčí, Rýmařov

Tabulka – Moravskoslezská divize skupina E 2002 – 2003

1.TJ Nový Jičín30237076:1876
2.1. Valašský FC30215483:2468
3.FC Hlučín30194778:3861
4.SK Kravaře301461054:3648
5.SK UNO Zábřeh30138951:3447
6.Baník Albrechtice301281036:2944
7.DBV Lázně Velké Losiny301181144:4641
8.Spartak VTJ Lipník nad Bečvou301171255:4440
9.TJ Jiskra Rýmařov301161343:5639
10.FK AVÍZO Město Albrechtice301231552:5139
11.FC IRP Český Těšín301081241:3538
12.TJ Valašské Meziříčí301141553:6537
13.FK Slavia Orlová30981349:5535
14.FC Dukla SEKOPT Hranice30871533:5131
15.TJ Lokomotiva Petrovice30432339:10015
16.FC Karviná30342317:12213
Postup: TJ Nový Jičín
Sestup: TJ Lokomotiva Petrovice, FC Karviná

Tabulka – Moravskoslezská divize skupina E 2001 – 2002

1.SK Hranice30224471:3170
2.SK Dětmarovice30178555:3359
3.TJ Nový Jičín30165958:3453
4.Lokomotiva Petrovice301311653:3550
5.FK AUTODEMONT Horká na Moravě301012838:3442
6.FC IRP Český Těšín301191034:3842
7.FC Dukla Hranice301171242:4440
8.Refotal Albrechtice301231534:4239
9.Jiskra Rýmařov301071349:4737
10.SK Kravaře309101132:3637
11.FK Město Albrechtice301071344:4637
12.TJ Valašské Meziříčí301131652:7036
13.SK Lipová30971437:4334
14.FK Slavia Orlová30971438:4334
15.DBV Lázně Velké Losiny301031736:6533
16.FC Bílovec30571830:6222
Postup: SK Hranice
Sestup: FC Bílovec

Tabulka – Moravskoslezská divize skupina E 2000 – 2001

1.SK Hranice30207373:2367
2.Nový Jičín30198365:2765
3.Zábřeh30184872:4558
4.Kravaře30167748:3255
5.Šumperk30157851:4252
6.Karviná „B“30156984:3851
7.Kroměříž30156978:4351
8.Baník Albrechtice30156963:4851
9.Rýmařov301271160:5443
10.Město Albrechtice301331448:6042
11.SK Dětmarovice301181156:5041
12.Valašské Meziříčí301151451:6138
13.Orlová301151450:6738
14.Lipová308101235:4034
15.Velké Losiny30861652:7930
16.Bruntál30732021:8724
Postup: SK Hranice
Sestup: Velké Losiny, Bruntál

Tabulka – Moravskoslezská divize skupina E 1999 – 2000

1.Bystřice p.H.30213671:3466
2.Nový Jičín30195669:2962
3.SK Dětmarovice30179459:2660
4.Zábřeh30185756:4359
5.Kravaře301310748:3249
6.Město Albrechtice30129939:4445
7.Refotal Albrechtice301191043:3942
8.Rýmařov301181138:4041
9.Kroměříž301161347:3639
10.Karviná „B“301061431:4136
11.Valašské Meziříčí301031740:4933
12.Šumperk30881433:5232
13.Bruntál30951633:5632
14.VP Frýdek – Místek301011939:4431
15.Muglinov30921945:7629
16.Krnov30322523:8311
Postup: Bystřice p.H., Nový Jičín
Sestup: VP Frýdek – Místek, Muglinov, Krnov

Tabulka – Moravskoslezská divize skupina E 1998 – 1999

1.Holice30263178:1581
2.Nový Jičín30174854:3355
3.Baník Albrechtice301541138:3749
4.Muglinov301371051:4846
5.VP Frýdek – Místek301361146:4545
6.Kravaře301281046:4144
7.Město Albrechtice301110944:4043
8.Zábřeh301171242:4740
9.Rýmařov301151440:5338
10.Chropyně301071337:4337
11.Valašské Meziříčí301071350:5737
12.Karviná „B“30891344:4633
13.Kroměříž30961533:5733
14.Šumperk30881433:4132
15.Prostějov „B“30761733:5527
16.Bystřice n.O.30591623:4324
Postup: Holice
Sestup: Prostějov, Bystřice n.O.

Tabulka – Moravskoslezská divize skupina E 1997 – 1998

1.SK Hranice30199277:3266
2.Holice30204683:3964
3.Muglinov30168670:4256
4.Zábřeh301351250:4344
5.Nový Jičín301012848:3742
6.Třinec „B“301181145:5441
7.Valašské Meziříčí301081256:5638
8.Karviná „B“301081244:4438
9.VP Frýdek – Místek301081241:4738
10.Šumperk301081245:5438
11.Chropyně301071335:4637
12.Baník Albrechtice308111141:4735
13.Město Albrechtice30961543:6633
14.Kroměříž30881449:5532
15.Bruntál30951643:7632
16.ŽD Bohumín30831942:7427
Postup: SK Hranice
Sestup: Bruntál, ŽD Bohumín

Tabulka – Moravskoslezská divize skupina E 1996 – 1997

1.Vratimov30195664:2462
2.Holice30175856:3256
3.Karviná „B“301641055:2852
4.Třinec „B“301461048:4648
5.Nový Jičín30138945:4147
6.Zábřeh301371047:4146
7.Kroměříž301271140:4043
8.Hranice3010101049:4540
9.Důl 9. květen Albrechtice301241435:3840
10.Město Albrechtice301151438:4838
11.Šumperk309101136:4437
12.Bruntál309101135:5637
13.Frýdek – Místek30991240:5536
14.Valašské Meziříčí301121746:5535
15.Mohelnice307111233:3932
16.Hulín30452126:6117
Postup: Vratimov
Sestup: Mohelnice, Hulín

Tabulka – Moravskoslezská divize skupina E 1995 – 1996

1.Krnov30215461:2568
2.Mohelnice30186655:3460
3.Hranice30168657:3256
4.Frýdek – Místek30129945:3445
5.Nový Jičín301111847:4544
6.Bruntál301261248:5342
7.Kroměříž301251352:4741
8.Město Albrechtice301251341:3741
9.Vratimov301251344:4641
10.Karviná301091131:3639
11.Zábřeh301081243:3638
12.Důl 9. květen Albrechtice30991232:4236
13.Hulín301051539:5035
14.Valašské Meziříčí30891341:5533
15.Rožnov p.R.30871537:4931
16.Orlová30512426:7816
Postup: Krnov
Sestup: Rožnov p.R., Orlová

Tabulka – Moravskoslezská divize skupina E 1994 – 1995

1.Karviná – Vítkovice „B“30179460:2660
2.Dukla Hranice30186665:3160
3.Frýdek – Místek30167754:4155
4.Hulín30147951:3749
5.Zábřeh301461047:4048
6.Valašské Meziříčí301110960:5143
7.Město Albrechtice301271139:3743
8.Důl 9. květen Albrechtice301251356:5941
9.Havířov „B“301171238:3740
10.Prostějov301161352:4439
11.Bruntál301161342:4239
12.Nový Jičín301161350:5239
13.Slavie Orlová301141550:5437
14.Vratimov30961537:5133
15.Kopřivnice30961539:5733
16.Lutín30322517:9811

Tabulka – Slezský župní přebor 1993 – 1994

1.Albrechtice207375:3147
2.Rožnov p.R.179461:2940
3.Bílovec158752:2940
4.TCHAS Poruba1211760:4235
5.Hlučín129941:3729
6.Jäkl Karviná1011942:4229
7.Skřečoň1261249:5029
8.Bystřice n.O.1091158:5828
9.Vidče1081244:5927
10.Studénka8111153:5127
11.Baška1071338:4127
12.Velké Hoštice1061447:5527
13.Krásné Pole1141547:6726
14.ČSAD Havířov871532:5726
15.Kateřinice761732:5920
16.Mariánské hory3111630:5417

Tabulka – Slezský župní přebor 1992 – 1993

1.Kovona Karviná41:1845
2.Poruba49:2540
3.Albrechtice56:3039
4.Skřečoň50:4135
5.Bílovec33:3629
6.Mar. hory50:5529
7.ČSAD Havířov33:4129
8.Velké Hoštice41:5128
9.Rožnov34:3627
10.Studénka42:4527
11.Hlučín32:3827
12.Baška25:3727
13.Kateřinice40:4626
14.Krásné Pole36:4226
15.Polanka36:3825
16.Bolatice30:4921

Tabulka – Slezský župní přebor 1992 – 1993 / Podzim 1992

1.Karviná15104169:1824
2.Albrechtice1577133:1121
3.Skřečoň1585269:1821
4.Poruba „A“1585251:3221
5.Mar. hory1592444:3920
6.Krásné Pole1547440:3815
7.Hlučín1554655:4414
8.Velké Hoštice1562738:5014
9.Rožnov1545626:4013
10.Kateřinice1553742:5013
11.Bílovec1544738:5012
12.Baška1544747:6312
13.ČSAD Havířov1536631:4912
14.Studénka1534832:6110
15.Polanka „A“1525832:619
16.Bolatice1525832:619

Tabulka – Slezský župní přebor 1991 – 1992

1.Kopřivnice30234372:2450
2.Poruba30225369:1849
3.Albrechtice301610456:3342
4.Baška30147951:3235
5.Hlučín30139844:3935
6.Bílovec301271140:3831
7.Mar. hory301181155:4430
8.Havířov301081238:5028
9.Studénka30991226:4027
10.Kr. Pole301061442:5026
11.Kateřinice30971438:5025
12.V. Hoštice30891347:6325
13.Bolatice30871531:4923
14.Rožnov30941732:6122
15.Krnov30771654:6921
16.Opava „B“30512432:6711

Tabulka I. třída krajská soutěže 1990 – 1991

1.Důl Albrechtice24156347:1636
2.Sokol Baška24144637:1832
3.Sokol Kateřinice24124830:2928
4.Spartak Bílovec24115832:2627
5.Sokol Vigantice24810638:3426
6.Zbrojovka Vsetín24810623:2426
7.Gumárny Zubří2487933:3223
8.Stavba Vsetín2499626:2623
9.MEZ Vsetín24861030:2822
10.Důl Paskov24841121:3320
11.SKP Frýdek – Místek24651325:3617
12.Sklárny Karolinka24491118:3317
13.Spartak Jablunkov24471321:4615
14.TŽ Třinec „B“vystoupil ze soutěže

Tabulka I. třída krajská soutěže 1989 – 1990

1.TJ Jednota Bystřice26203369:3143
2.TJ Baník 9. květen Albrechtice26135857:3631
3.TJ MEZ Vsetín261331049:3729
4.TJ TŽ Třinec „B“2699840:3227
5.TJ Sokol Vigantice261311238:3827
6.TJ RH Místek261061039:3026
7.TJ Sokol Zubří261061036:3626
8.TJ Důl Paskov261061037:4226
9.TJ Sokol Baška261051139:3925
10.TJ Spartak Jablunkov261051141:4525
11.TJ Zbrojovka Vsetín „B“26971033:4625
12.TJ Stavba Vsetín26951234:4023
13.TJ Sokol Hovězí26641636:5616
14.TJ Sokol Hutisko – Solanec26711826:6615

Tabulka I. třída krajská soutěže 1988 – 1989

1.TJ Rožnov pod Radhoštěm26156560:3436
2.TJ Bystřice n/O26136754:4132
3.TJ RH Frýdek – Místek26119646:3331
4.TJ Baník 9. květen Albrechtice26109735:3329
5.TJ TŽ Třinec26116956:3428
6.TJ Sokol Hovězí26116943:3528
7.TJ Spartak Jablunkov2698931:3826
8.TJ Gumárny Zubří261051146:4925
9.TJ Hutisko – Solanec26711827:3525
10.TJ Zbrojovka Vsetín „B“26881038:4024
11.TJ Kateřinice26961139:5024
12.TJ Stavba Vsetín26871125:2923
13.TJ Dolní Bečva26651523:5517
14.TJ Slavoj Český Těšín26641632:4916

Tabulka II. třída krajský přebor 1985 – 1986

1.Dolní Lutyně35:3334
2.Český Těšín38:3433
3.Baník Albrechtice55:3032
4.Sp. Jablunkov44:3032
5.Válcovny Frýdek – Místek „B“47:3330
6.Václavovice35:2929
7.RH Frýdek – Místek44:3926
8.ČSAD Havířov36:3626
9.Baška34:3723
10.Dobrá35:5123
11.Kozlovice39:4521
12.Horní Suchá „B“32:4320
13.AZ Havířov23:4219
14.Kovona Karviná36:5116

Tabulka – II. třída Krajský přebor 1984-1985

1.Bystřice51:3334
2.Sokol Baška50:4529
3.Vál. Frýdek – Místek43:3027
4.Horní Suchá „B“41:3527
5.Slovan Český Těšín34:3627
6.AZ Havířov29:3327
7.Sokol Dobrá30:3526
8.ČSAD Havířov41:3625
9.Sokol Dolní Lutyně34:4525
10.Sokol Kozlovice47:4624
11.Baník Albrechtice33:3324
12.Sokol Věřňovice 41:4624
13.Sp. Kovona40:4724
14.Fučík Orlová41:5221

Tabulka – Okresní přebor 1981-1982

1.Slavoj Český Těšín61:1635
2.Baník 1. máj Karviná „B“47:2232
3.Baník Rychvald32:3524
4.Baník Doubrava – Střed33:3021
5.Sokol Věřňovice37:4121
6.Baník 9. květen Albrechtice29:3421
7.Nářadí Havířov32:5520
8.NHKG Karviná „B“40:3619
9.Lokomotiva Petrovice36:4418
10.Slavoj Rychvald37:4718
11.VOKD Poruba – Darkov28:4018
12.Lokomotiva Louky30:4117

Tabulka – Okresní přebor 1980-1981

1.Slovan Záblatí63:3238
2.AZ Havířov60:3838
3.VOKD Poruba49:4132
4.1. máj Karviná „B“45:3129
5.Baník 9. květen Albrechtice45:4428
6.Doubrava – Střed45:3827
7.Nářadí Havířov52:4627
8.Slavoj Český Těšín38:3527
9.NHKG Karviná „B“41:4523
10.Lokomotiva Petrovice40:5023
11.Lokomotiva Louky26:4219
12.Baník Rychvald27:5519
13.Sokol Věřňovice46:6817
14.Slovan Orlová34:5617

Tabulka – III. třída 1979-1980

1.Baník 9. květen Albrechtice55:2431
2.Důl Fučík Petřvald – Březiny45:2529
3.Slavoj Rychvald51:3025
4.Viktorie Bohumín37:2522
5.Sokol Horní Žukov30:3220
6.Horník ČSA Karviná32:2819
7.Důl ČSM Stonava38:3719
8.Sokol Těrlicko28:3219
9.ČSSS Datyně43:4318
10.Sokol Orlová III21:3017
11.Sokol Orlová IV32:271

Tabulka – III. třída 1978-1979

1.Baník Rychvald58:3134
2.Viktorie Bohumín62:3932
3.Sokol Těrlicko48:2331
4.Fučík Petřvald47:3231
5.Slavoj Rychvald70:4728
6.Dukla Bohumín47:3426
7.Baník 9. květen Albrechtice62:4624
8.Sokol Dorní Lutyně35:5221
9.Sokol Orlová – Poruba41:5320
10.Kovona Karviná „B“31:4219
11.Horník Karviná34:4519
12.Horní Žukov31:4916
13.Sokol Orlová IV22:937

Tabulka 1965-1966

1.Sokol Poruba52:2126
2.RH Český Těšín50:3024
3.Sokol Bludovice49:2423
4.Sokol Rychvald44:2420
5.Baník 9. květen Albrechtice39:3717
6.Sokol Těrlicko31:4311
7.Sokol Petrovice33:5411
8.ČSAD Havířov27:588
9.Sokol Horní Lutyně19:564

Tabulka 1964-1965

1.Dukla Bohumín50:1526
2.Sokol Orlová „B“46:2522
3.Sokol Petrovice36:2419
4.Sokol Bludovice47:2116
5.RH Český Těšín23:3811
6.Baník 9. květen Albrechtice31:4210
7.Sokol Horní Lutyně22:438
8.Sokol Rychvald6:530

Tabulka 1961-1962

1.Sokol Věřňovice49:2224
2.VOKD Stonava83:1623
3.RH Karviná 645:1021
4.Dukla Bohumín39:2116
5.Tatran Ráj44:3515
6.Slovan Záblatí30:2714
7.Sokol Horní Těrlicko26:4513
8.Sokol Albrechtice20:409
9.Sokol Rychvald14:969
10.Sokol Žpupná Lhota8:540