ČPP I.A třída mužů sk. A
2023/2024
2. kolo, sobota 12.8.2023 | SK Horní Suchá | FK Baník Albrechtice | 1-3 |
|
3. kolo, neděle 20.8.2023 | FK Baník Albrechtice | FC Kozlovice | 1-2 |
|
4. kolo, sobota 26.8.2023 | SK Tichá | FK Baník Albrechtice | 0-2 |
|
5. kolo, neděle 3.9.2023 | FK Baník Albrechtice | TS Lokomotiva Petrovice | 2-1 |
|
6. kolo, sobota 9.9.2023 | TJ Dobratice | FK Baník Albrechtice | 3-0 |
|
7. kolo, neděle 17.9.2023 | FK Baník Albrechtice | TJ Pražmo – Raškovice | 0-0 |
|
8. kolo, neděle 24.9.2023 | TJ Bystřice | FK Baník Albrechtice | 0-0 |
|
9. kolo, neděle 1.10.2023 | FK Baník Albrechtice | SC Smilovice | 1-0 |
|
10. kolo, sobota 7.10.2023 | TJ Petřvald u Karviné | FK Baník Albrechtice | 1-4 |
|
11. kolo, neděle 15.10.2023 | FK Baník Albrechtice | První SC Staré Město | 0-1 |
|
13. kolo, sobota 28.10.2023 | FC Kopřivnice | FK Baník Albrechtice | 0-0 |
|
1. kolo, neděle 5.11.2023 | FK Baník Albrechtice | 1.FK Spartak Jablunkov | 7-2 |
|
12. kolo, sobota 11.11.2023 | FK Baník Albrechtice | Finstal Lučina | 1-0 |
|
14. kolo, neděle 24.3.2024 | 1.FK Spartak Jablunkov | FK Baník Albrechtice | 15:00 |
|
15. kolo, neděle 31.3.2024 | FK Baník Albrechtice | SK Horní Suchá | 15:30 |
|
16. kolo, neděle 7.4.2024 | FC Kozlovice | FK Baník Albrechtice | 15:30 |
|
17. kolo, neděle 14.4.2024 | FK Baník Albrechtice | SK Tichá | 16:00 |
|
18. kolo, sobota 20.4.2024 | TS Lokomotiva Petrovice | FK Baník Albrechtice | 16:00 |
|
19. kolo, neděle 28.4.2024 | FK Baník Albrechtice | TJ Dobratice | 16:30 |
|
20. kolo, neděle 5.5.2024 | TJ Pražmo – Raškovice | FK Baník Albrechtice | 16:30 |
|
21. kolo, neděle 12.5.2024 | FK Baník Albrechtice | TJ Bystřice | 17:00 |
|
22. kolo, neděle 19.5.2024 | SC Smilovice | FK Baník Albrechtice | 17:00 |
|
23. kolo, neděle 26.5.2024 | FK Baník Albrechtice | TJ Petřvald u Karviné | 17:00 |
|
24. kolo, sobota 1.6.2024 | První SC Staré Město | FK Baník Albrechtice | 17:00 |
|
25. kolo, sobota 8.6.2024 | Finstal Lučina | FK Baník Albrechtice | 17:00 |
|
26. kolo, sobota 15.6.2024 | FK Baník Albrechtice | FC Kopřivnice | 12:30 |
Okresní přebor dorostu
2023/2024
4. kolo, sobota 26.8.2023
FK Těrlicko 2022 „B“
FK Baník Albrechtice
0-6
5. kolo, neděle 3.9.2023
FK Baník Albrechtice
TJ Havířov – Dolní Datyně
1-1
6. kolo, sobota 9.9.2022
TJ Slovan Havířov
FK Baník Albrechtice
4-3
7. kolo, neděle 17.9.2023
FK Baník Albrechtice
TS Lokomotiva Petrovice
2-1
8. kolo, neděle 24.9.2023
Slovan Horní Žukov
FK Baník Albrechtice
0-3
9. kolo, neděle 1.10.2023
FK Baník Albrechtice
FK Slovan Záblatí
3-0
1. kolo, neděle 8.10.2023
SK Dětmarovice
FK Baník Albrechtice
1-2
2. kolo, neděle 15.10.2023
FK Baník Albrechtice
TJ Petřvald u Karviné
4-2
3. kolo, neděle 5.11.2023
SK Stonava
FK Baník Albrechtice
3-4
12. kolo, neděle 7.4.2024
FK Baník Albrechtice
SK Stonava
13:15
13. kolo, neděle 14.4.2024
FK Baník Albrechtice
FK Těrlicko 2022 „B“
13:45
14. kolo, neděle 21.4.2024
TJ Havířov – Dolní Datyně
FK Baník Albrechtice
14:00
15. kolo, neděle 28.4.2024
FK Baník Albrechtice
TJ Slovan Havířov
14:15
16. kolo, sobota 4.5.2024
TS Lokomotiva Petrovice
FK Baník Albrechtice
11:00
17. kolo, neděle 12.5.2024
FK Baník Albrechtice
Slovan Horní Žukov
14:45
18. kolo, neděle 19.5.2024
FK Slovan Záblatí
FK Baník Albrechtice
10:00
10. kolo, neděle 26.5.2024
FK Baník Albrechtice
SK Dětmarovice
14:45
11. kolo, sobota 1.6.2024
TJ Petřvald u Karviné
FK Baník Albrechtice
14:30
POHÁRY BAUER Krajský přebor starší žáci
2023/2024
3. kolo, sobota 19.8.2023 | FK Baník Albrechtice | FK Nový Jičín | 1-6 |
|
4. kolo, neděle 27.8.2023 | FC Ostrava – Jih | FK Baník Albrechtice | 2-6 |
|
2. kolo, středa 30.8.2023 | FK Bospor Bohumín | FK Baník Albrechtice | 6-3 |
|
5. kolo, sobota 2.9.2023 | FK Baník Albrechtice | FK Staříč | 2-5 |
|
6. kolo, neděle 10.9.2023 | FC Vřesina | FK Baník Albrechtice | 3-2 |
|
7. kolo, sobota 16.9.2023 | FK Baník Albrechtice | MFK Vítkovice „B“ | 3-4 |
|
9. kolo, středa 20.9.2023 | FK Baník Albrechtice | FC Odra Petřkovice | 1-3 |
|
8. kolo, neděle 24.9.2023 | FC Hlučín | FK Baník Albrechtice | 23-0 |
|
10. kolo, sobota 7.10.2023 | MFK Slavoj Bruntál | FK Baník Albrechtice | 12-2 |
|
11. kolo, sobota 14.10.2023 | FK Baník Albrechtice | FK Krnov | 1-3 |
|
12. kolo, sobota 21.10.2023 | FK Baník Albrechtice | SK Jiskra Rýmařov | 0-6 |
|
1. kolo, sobota 4.11.2023 | FK Baník Albrechtice | FK Slavia Opava | 1-7 |
|
13. kolo, sobota 23.3.2024 | SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm | FK Baník Albrechtice | 09:00 |
|
15. kolo, sobota 30.3.2024 | FK Baník Albrechtice | FK Bospor Bohumín | 09:00 |
|
16. kolo, sobota 6.4.2024 | FK Nový Jičín | FK Baník Albrechtice | 09:30 |
|
17. kolo, sobota 13.4.2024 | FK Baník Albrechtice | FC Ostrava – Jih | 09:00 |
|
18. kolo, sobota 20.4.2024 | FK Staříč | FK Baník Albrechtice | 10:15 |
|
19. kolo, sobota 27.4.2024 | FK Baník Albrechtice | FC Vřesina | 09:00 |
|
20. kolo, neděle 5.5.2024 | MFK Vítkovice „B“ | FK Baník Albrechtice | 10:00 |
|
14. kolo, středa 8.5.2024 | FK Slavia Opava | FK Baník Albrechtice | 09:00 |
|
21. kolo, sobota 11.5.2024 | FK Baník Albrechtice | FC Hlučín | 09:00 |
|
22. kolo, sobota 18.5.2024 | FC Odra Petřkovice | FK Baník Albrechtice | 13:15 |
|
23. kolo, sobota 25.5.2024 | FK Baník Albrechtice | MFK Slavoj Bruntál | 09:00 |
|
24. kolo, sobota 1.6.2024 | FK Krnov | FK Baník Albrechtice | 10:00 |
|
25. kolo, sobota 8.6.2024 | SK Jiskra Rýmařov | FK Baník Albrechtice | 10:00 |
|
26. kolo, sobota 15.6.2024 | FK Baník Albrechtice | SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm | 09:00 |
POHÁRY BAUER Krajský přebor mladší žáci
2023/2024
3. kolo, sobota 19.8.2023 | FK Baník Albrechtice | FK Nový Jičín | 1-21 |
|
4. kolo, neděle 27.8.2023 | FC Ostrava – Jih | FK Baník Albrechtice | 3-7 |
|
2. kolo, středa 30.8.2023 | FK Bospor Bohumín | FK Baník Albrechtice | 4-1 |
|
5. kolo, sobota 2.9.2023 | FK Baník Albrechtice | FK Staříč | 15-2 |
|
6. kolo, neděle 10.9.2023 | FC Vřesina | FK Baník Albrechtice | 2-6 |
|
7. kolo, sobota 16.9.2023 | FK Baník Albrechtice | MFK Vítkovice „B“ | 3-1 |
|
8. kolo, neděle 24.9.2023 | FC Hlučín | FK Baník Albrechtice | 5-1 |
|
9. kolo, sobota 30.9.2023 | FK Baník Albrechtice | FC Odra Petřkovice | 11-2 |
|
10. kolo, sobota 7.10.2023 | MFK Slavoj Bruntál | FK Baník Albrechtice | 10-2 |
|
11. kolo, sobota 14.10.2023 | FK Baník Albrechtice | FK Krnov | 0-9 |
|
12. kolo, sobota 21.10.2023 | FK Baník Albrechtice | SK Jiskra Rýmařov | 1-9 |
|
1. kolo, sobota 4.11.2023 | FK Baník Albrechtice | FK Slavia Opava | 3-4 |
|
13. kolo, sobota 23.3.2024 | SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm | FK Baník Albrechtice | 10:45 |
|
15. kolo, sobota 30.3.2024 | FK Baník Albrechtice | FK Bospor Bohumín | 10:45 |
|
16. kolo, sobota 6.4.2024 | FK Nový Jičín | FK Baník Albrechtice | 11:15 |
|
17. kolo, sobota 13.4.2024 | FK Baník Albrechtice | FC Ostrava – Jih | 10:45 |
|
18. kolo, sobota 20.4.2024 | FK Staříč | FK Baník Albrechtice | 12:00 |
|
19. kolo, sobota 27.4.2024 | FK Baník Albrechtice | FC Vřesina | 10:45 |
|
20. kolo, neděle 5.5.2024 | MFK Vítkovice „B“ | FK Baník Albrechtice | 11:45 |
|
14. kolo, středa 8.5.2024 | FK Slavia Opava | FK Baník Albrechtice | 10:45 |
|
21. kolo, sobota 11.5.2024 | FK Baník Albrechtice | FC Hlučín | 10:45 |
|
22. kolo, sobota 18.5.2024 | FC Odra Petřkovice | FK Baník Albrechtice | 15:00 |
|
23. kolo, sobota 25.5.2024 | FK Baník Albrechtice | MFK Slavoj Bruntál | 10:45 |
|
24. kolo, sobota 1.6.2024 | FK Krnov | FK Baník Albrechtice | 11:45 |
|
25. kolo, sobota 8.6.2024 | SK Jiskra Rýmařov | FK Baník Albrechtice | 11:45 |
|
26. kolo, sobota 15.6.2024 | FK Baník Albrechtice | SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm | 10:45 |
Okresní přebor starší přípravka
2023/2024
1. kolo, úterý 19.9.2023 | Slovan Horní Žukov | FK Baník Albrechtice | 12-9 |
|
2. kolo, čtvrtek 7.9.2023 | FK Baník Albrechtice | MFK Havířov – červení | 16-6 |
|
3. kolo, úterý 12.9.2023 | FK Baník Albrechtice | MFK Havířov – modří | 2-30 |
|
4. kolo, čtvrtek 14.9.2023 | FK Baník Albrechtice | SK Horní Suchá | 10-13 |
|
5. kolo, čtvrtek 21.9.2023 | TJ Slovan Havířov – bílí | FK Baník Albrechtice | 5-12 |
|
6. kolo, středa 27.9.2023 | SK Stonava | FK Baník Albrechtice | 7-8 |
|
7. kolo, úterý 3.10.2023 | FK Gascontrol Havířov | FK Baník Albrechtice | 9-6 |
|
8. kolo, čtvrtek 5.10.2023 | FK Baník Albrechtice | FC Horní Bludovice | 11-6 |
|
9. kolo, čtvrtek 12.10.2023 | FK Těrlicko | FK Baník Albrechtice | 1-18 |
|
10. kolo, čtvrtek 19.10.2023 | FK Baník Albrechtice | FK Těrlicko 2022 | 18-0 |
|
11. kolo, čtvrtek 26.10.2023 | FK Český Těšín | FK Baník Albrechtice | 10-9 |
|
1. kolo, čtvrtek 11.4.2024 | Slovan Horní Žukov | FK Baník Albrechtice | 16:00 |
|
2. kolo, čtvrtek 18.4.2024 | FK Baník Albrechtice | MFK Havířov – žlutí | 16:00 |
|
3. kolo, čtvrtek 25.4.2024 | MFK Havířov – modří | FK Baník Albrechtice | 16:30 |
|
4. kolo, čtvrtek 2.5.2024 | FK Baník Albrechtice | SK Horní Suchá | 16:30 |
|
5. kolo, úterý 7.5.2024 | TJ Slovan Havířov | FK Baník Albrechtice | 17:00 |
|
6. kolo, čtvrtek 9.5.2024 | FK Baník Albrechtice | SK Dětmarovice | 17:00 |
|
7. kolo, čtvrtek 16.5.2024 | FK Gascontrol Havířov | FK Baník Albrechtice | 17:00 |
|
8. kolo, úterý 21.5.2024 | FK Baník Albrechtice | MSK Orlová | 17:00 |
|
9. kolo, čtvrtek 23.5.2024 | FK Bospor Bohumín | FK Baník Albrechtice | 17:00 |
|
10. kolo, čtvrtek 30.5.2024 | FK Baník Albrechtice | MFK Karviná | 17:00 |
|
11. kolo, čtvrtek 6.6.2024 | MFK Havířov – bílí | FK Baník Albrechtice | 17:00 |
Okresní přebor mladší přípravka
2023/2024
1. kolo, pondělí 28.8.2023
FK Baník Albrechtice
VOLNO
–
2. kolo, pondělí 4.9.2023
FK Baník Albrechtice
MFK Havířov – modří
4-42
3. kolo, pondělí 11.9.2023
MFK Karviná B
FK Baník Albrechtice
34-7
4. kolo, pondělí 18.9.2023
FK Baník Albrechtice
FK Těrlicko 2022
39-1
5. kolo, pondělí 25.9.2023
TJ Slovan Havířov
FK Baník Albrechtice
6-12
6. kolo, středa 27.9.2023
FK Baník Albrechtice
FK Český Těšín
18-20
7. kolo, pondělí 2.10.2023
SK Horní Suchá
FK Baník Albrechtice
9-28
8. kolo, pondělí 9.10.2023
FK Baník Albrechtice
FK Gascontrol Havířov
12-15
9. kolo, středa 11.10.2023
Slovan Horní Žukov
FK Baník Albrechtice
12-27
11. kolo, pondělí 23.10.2023
MSK Orlová – bílí
FK Baník Albrechtice
9-11
10. kolo, úterý 24.10.2023
FK Baník Albrechtice
FK Těrlicko
16-8
1. kolo, pondělí 15.4.2024
FK Bospor Bohumín
FK Baník Albrechtice
16:00
2. kolo, pondělí 22.4.2024
FK Baník Albrechtice
FK Gascontrol Havířov
16:30
3. kolo, pondělí 29.4.2024
SK Dětmarovice
FK Baník Albrechtice
16:30
4. kolo, pondělí 6.5.2024
FK Baník Albrechtice
MFK Havířov – modří
17:00
5. kolo, středa 8.5.2024
FK Český Těšín
FK Baník Albrechtice
17:00
6. kolo, pondělí 13.5.2024
VOLNO
FK Baník Albrechtice
17:00
7. kolo, středa 15.5.2024
FK Baník Albrechtice
TJ Sokol Dolní Lutyně
17:00
8. kolo, pondělí 20.5.2024
MSK Orlová – bílí
FK Baník Albrechtice
17:00
9. kolo, pondělí 27.5.2024
FK Baník Albrechtice
MSK Orlová – červení
17:00
10. kolo, středa 29.5.2024
TJ Petřvald u Karviné
FK Baník Albrechtice
17:00
11. kolo, pondělí 3.6.2024
FK Baník Albrechtice
MFK Karviná
17:00