shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Umělá tráva

Název stadionu: Umělá tráva
Vlastník: Obec Albrechtice
Adresa stadionu: ul. Osvobození 641, 735 43 Albrechtice
Zahájení výstavby stadionu: 2005
Osvětlení: Ano
Světelná tabule: Není
Občerstvení: Bufet na hřišti
Hrací plocha: Umělý povrch
Rozměry hrací plochy: 90 x 45 m

Jak se k nám dostanete

Ze směru od Českého Těšína: Při vjezdu do Albrechtic přejedete most přes řeku Stonávku (Na Zámostí), na kruhovém objezdu se dáte hned vpravo a pak pokračujete po hlavní silnici, na křižovatce u Obecního Úřadu odbočíte znova vpravo. Pak pojedete kolem základní školy a za ní je fotbalový stadion.
Ze směru od Havířova (Ostravy): Při vjezdu do Albrechtice pokračujete stále po hlavní silnici, která vás po několika kilometrech přivede ke kruhovému objezdu. Na kruhovém objezdu pokračujete rovně a dále po hlavní silnici na křižovatce u Obecního Úřadu odbočíte vpravo. Pak pojedete kolem základní školy a za ní je fotbalový stadion.
Ze směru od Karviné: Při vjezdu do Albrechtic pokračujete stále po hlavní silnici, která vás dovede k mostu. Pod mostem podjedete a pokračujete po hlavní silnici. Na křižovatce u Obecního Úřadu odbočíte vlevo a pak pojedete kolem základní školy a za ní je fotbalový stadion.
Z vlakového nádraží: Z vlakového nádraží bud pěšky nebo autobusem Linka č. 402 MHD ČSAD Havířov – zastávka Albrechtice Střed (u kostela) vystupní stanice. Směr hřiště vás nasměruje rozcestník.

Mapa

Mapa klikni ZDE

Týmy

Umělá tráva je využívaná k tréninkům, zápasům (špatné počasí nebo není vidno) a pronájmu. Umělou trávu využívají také všechny družstva FK Baník Albrechtice.

Fotogalerie