Informace pro rodiče – Mladší přípravka

Stránky mladší přípravky jsou pro sezónu 2019/2020 určeny pro děti ročníku narození 2011 a 2012

Rodiče, sledujte pravidelně informace na stránkách alespoň 1x týdně. Může docházet ke změnám, hlavně v zimním období, kdy budeme chodit do tělocvičny. Časy tréninků se mohou měnit

Info k počasí a konání tréninků: Pokud nedáme vědět (internet nebo SMS), že se trénink nekoná, tak trenéři jsou na hřišti v době tréninku vždy. Pokud kluci přijdou, trénink probíhá i za deště. V případě vydatného deště trénovat nebudeme, ale jinak déšť nevadí (rozhodneme se dle situace a účasti). Účast dítěte na tréninku je na rozhodnutí rodiče. Např. pokud je dítě náchylnější k nemocem apod.

Trenérský tým

• Jaroslav Vlček
  • Vodák David
  • Valošek Adam (tel. 730188064)
  • Gargas Tomáš

Zprovozněna sekce BAZAR: zde

Termíny tréninků a zápasů

• Vzhledem k aktuálně vydanému nařízení vlády o zákazu shromaždování jsou všechny tréninky do odvolání zrušeny. Ohledně termínu tréninků budeme informovat zde na stránkách – bude záležet na rozsahu karantény a situaci.

Plány do budoucna – turnaje a přáteláky

• 29.02.2020 – finále zimního turnaje OFS

Okresní soutěž mladších přípravek

ALBRECHTICKÝ FOTBALOVÝ KEMP 2020

termín Albrechtického fotbalového kempu je od čtvrtka 30.7. 2020 –  neděle 2.8. 2020

kemp je určen pro děti ročníku 2005 – 2014

CELKOVÁ CENA KEMPU 1100.-

platba hotově (trenér Hawlasek Lukáš) popřípadě převodem 181219940/0600

(do poznámek uvést jméno + příjmení dítěte + Albrechtický fotbalový kemp)

Cena kempu musí být uhrazena nejpozději do 31.5. 2020!!!

Kapacita kempu je 46 dětí !!!

Hlásit se můžete již těd na hawlin81@seznam.cz (Hawlasek Lukáš)

K dnešnímu dni 5.3. je posledních 10 volných míst!!!

POZOR – DŮLEŽITÉ

Všechny registrované děti ve všech klubech musí zaslat svým trenérům mailové adresy (dodatek k registraci). Bez mailové adresy nebude dítě řádně zapsáno a tudíž nemůže hrát mistrovské zápasy.

Není to nařízení našeho klubu, ale celé Fotbalové asociace České republiky – nutné do konce března

POSTAČÍ MAILOVÁ ADRESA JEDNOHO Z RODIČŮ posílejte trenérům daných kategorií

STARŠÍ + MLADŠÍ ŽÁCI – p. SMIGA RADIM  739 653 836

STARŠÍ PŘÍPRAVKA – p. ŠPLÍCHAL PAVEL 724 314 393

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – p. ADAM VALOŠEK  730 188 064

PŘEDPŘÍPRAVKA – p. KULHÁNEK ONDŘEJ – 777 520 104

Dress code – FK Baník Albrechtice

Milí rodiče, klub FK Baník Albrechtice bude zavádět jednotný tréninkový dress code, který bude povinný od měsíce prosince, kdy se týmy budou přesouvat do hal či na umělou trávu apod.

Tento dress code bude sloužit k tomu, abychom vystupovali jednotně na trénincích a zároveň měli k dispozici své vlastní dresy na přípravná utkání, přátelské triangly. (Na oficiální mistrovské utkání a turnaje budou sloužit stávající klubové dresy) Po zakoupení zůstávají dresy Vaším majetkem.

Pokud Vám chybí něco navíc a měli by jste zájem si přiobjednat se slevou z této nabídky firmy JOMA, klidně si přiobjednejte, ale to už je jen na Vás. My můžeme jen doporučit šusťákovou bundu na chladnější tréninkové dny. Všechny kategorie budou mít jednotnou barvu, aby jste mohli dresy přenášet z kategorie do kategorie….

Povinná výbava od měsíce prosince:

dres winner – 265.-

trenky nobel – 180.-

štulpny classic – 120.-

potisk logo FK Baník – 50kč

celkem – 615.-

Nepovinné:

potisk zadní strany dresu křestním jménem – 50 kč

doobjednání jakéhokoliv sortimentu z celkové nabídky

Dresy budeme objednávat v týdenním cyklu tzn. můžete objednávat od pondělí do neděle, kdy bude vždy odeslána objednávka do JOMY

Objednávku lze odeslat pouze pře e-mail a to na adresu hawlin81@seznam.cz, kde uvedete jméno dítěte a také velikosti o které máte zájem. Platbu lze provést opět převodem na číslo účtu 2101662379/2010

U platby nezapomínejte napsat do zpráv jméno a příjmení dítěte!!!

CZECH SOCCER ACADEMY v našem areálu FK BANÍK ALBRECHTICE

Milí rodiče, dovolujeme si Vám oznámit, že v našem areálu FK Baník Albrechtice bude od 4.9. 2019 nově působit Czech Soccer Academy vedená trenérem Zdeňkem Grygarem a dalšími bývalými trenéry FC Baník Ostrava.

Termíny tréninků: každou středu 15:30 – 16:30

Tyto tréninky jsou samozřejmě dobrovolné a záleží jen na Vás zda své dítě přihlásíte a dopřejete mu kvalitní tréninkovou jednotku navíc.

Cena tréninkové jednotky pro registrované hráče FK Baník Albrechtice je 200.- Novinkou je, že se nemusí kupovat 10 vstupů najednou, tréninky se mohou koupit jednotlivě, platba buď převodem nebo hotově na místě před tréninkem….každopádně musí být hráč na daný trénink přihlášený přes webové stránky dopředu.

Více Info na: czechsocceracademy.com