Informace pro rodiče – Mladší přípravka

Stránky mladší přípravky jsou pro sezónu 2019/2020 určeny pro děti ročníku narození 2011 a 2012

Rodiče, sledujte pravidelně informace na stránkách alespoň 1x týdně. Může docházet ke změnám, hlavně v zimním období, kdy budeme chodit do tělocvičny. Časy tréninků se mohou měnit

Info k počasí a konání tréninků: Pokud nedáme vědět (internet nebo SMS), že se trénink nekoná, tak trenéři jsou na hřišti v době tréninku vždy. Pokud kluci přijdou, trénink probíhá i za deště. V případě vydatného deště trénovat nebudeme, ale jinak déšť nevadí (rozhodneme se dle situace a účasti). Účast dítěte na tréninku je na rozhodnutí rodiče. Např. pokud je dítě náchylnější k nemocem apod.

Členské příspěvky:
Nejpozději do 15.9. je nutno uhradit členské příspěvky za období jaro a podzim 2019. Členské příspěvky na toto období byly stanoveny ve výši 750.- dítě.
Příspěvky na zimní sezónu sezónu se budou hradit nejpozději do 15.12. a budou činit 1000.- na dítě (v ceně již bude započítán pronájem hal ve Stonavě)
V případě, že máte v klubu také druhé dítě je částka u druhého dítěte poloviční tj. 375.- jaro+podzim a v zimní sezóně 500.-

Tyto členské příspěvky lze hradit převodem na účet č.účtu: 2101662379/2010

Do poznámek či do zprávy pro příjemce je třeba uvést jméno + příjmení dítětě – roč.narození

Trenérský tým

• Jaroslav Vlček
  • Vodák David
  • Valošek Adam (tel. 730188064, 723928225)
  • Gargas Tomáš

Zprovozněna sekce BAZAR: zde

Termíny tréninků a zápasů

• Tréninkové dny byly prozatím stanoveny na úterý a pátek od 16:00 (může se měnit, SLEDOVAT STRÁNKY PRŮBĚŽNĚ). Délka tréninkové jednotky cca 90minut
  • 22.8. čtvrtek v 16:00 Trénink
  • 24.8. sobota přátelák MFK Karviná – info a nominace níže
  • 27.8. úterý 16:00-17:30 Trénink
  • 30.8. pátek 16:00-17:30 Trénink

Přátelák MFK Karviná

• Sraz 24.8. v 10:00 u městského stadiónu v Karviné. Mapa
  • Konec cca kolem 12h.
  • Oblečení jako na trénink, použijeme jen rozlišovací dresy. Sebou pití, kopačky.
  • Nominace:
    Olszar O., Šebestík B., Stachura L., Bujnoch P., Chrzibek J., Nalevajka V, Plutnar A., Valošek O.,
    Culinka O., Chrien O., Kotas J., Nalewajka M., Valošek T., Vlček V., Wojtyna V., Šarovský A., Marek J.,
  • Prosím o potvrzení nebo omluvení účasti – trenér A.Valošek (730188064)

Plány do budoucna – turnaje a přáteláky

Okresní soutěž mladších přípravek

CZECH SOCCER ACADEMY v našem areálu FK BANÍK ALBRECHTICE

Milí rodiče, dovolujeme si Vám oznámit, že v našem areálu FK Baník Albrechtice bude od 4.9. 2019 nově působit Czech Soccer Academy vedená trenérem Zdeňkem Grygarem a dalšími bývalými trenéry FC Baník Ostrava.

Termíny tréninků: každou středu 15:30 – 16:30

Tyto tréninky jsou samozřejmě dobrovolné a záleží jen na Vás zda své dítě přihlásíte a dopřejete mu kvalitní tréninkovou jednotku navíc.

Cena tréninkové jednotky pro registrované hráče FK Baník Albrechtice je 200.- Novinkou je, že se nemusí kupovat 10 vstupů najednou, tréninky se mohou koupit jednotlivě, platba buď převodem nebo hotově na místě před tréninkem….každopádně musí být hráč na daný trénink přihlášený přes webové stránky dopředu.

Více Info na: czechsocceracademy.com