Informace pro rodiče – Mladší přípravka

Stránky mladší přípravky jsou pro sezónu 2018/2019 určeny pro děti ročníku narození 2010 a 2011

Rodiče, sledujte pravidelně informace na stránkách alespoň 1x týdně. Může docházet ke změnám, hlavně v zimním období, kdy budeme chodit do tělocvičny. Časy tréninků se mohou měnit

Info k počasí a konání tréninků: Pokud nedáme vědět (internet nebo SMS), že se trénink nekoná, tak trenéři jsou na hřišti v době tréninku vždy. Pokud kluci přijdou, trénink probíhá i za deště. V případě vydatného deště trénovat nebudeme, ale jinak déšť nevadí (rozhodneme se dle situace a účasti). Účast dítěte na tréninku je na rozhodnutí rodiče. Např. pokud je dítě náchylnější k nemocem apod.

Zimní soustředění Komorní Lhotka – penzion Zátiší: proběhne společně se starší přípravkou v termínu 21.2. – 24.2. 2018. S každým dítětem se musí zůčastnit 1 rodič. Z důvodu velkého počtu dětí v těchto kategoriích to aktálně může být POUZE 1 z rodičů. V případě volné kapacity se bude moci zůčastnit i další. I tak možná budeme mít problém se vejít – bude záležet na pořadí přihlášení. Přihlašovat se můžete u trenéra Adama Valoška.

Výběr příspěvků:. Od 1.10. zahajujeme výběr příspěvků na podzimní část sezóny. Výše příspěvku činí 750Kč, v případě sourozenců platí každý další 400Kč. V příspěvku je pro podzimní část navýšení o pronájem velké sportovní haly ve Stonavě, abychom nemuseli vybírat na každém tréninku zvlášť.

Trenérský tým

• Krečmer Antonín
  • Vodák David
  • Valošek Adam (tel. 730188064, 723928225)

Termíny tréninků a zápasů

Tréninkové dny budou většinou úterý a pátek, zřejmě od 17h. Délka tréninku cca 90 minut.

Prosíme rodiče, kteří ještě neuhradili příspěvky, aby úhradu provedli v nejbližší době – trenér A.Valošek. Doklady k platbám vydává trenér starší přípravky R.Smiga – případně dejte vědět, já to domluvím.

Od 27.11. začneme chodit trénovat do tělocvičny. Tréninky budou probíhat střídavě v tělocvičně ZŠ Albrechtice a ve velké hale ve Stonavě. Tréninky budou úterý a pátek, ale časy tréninků se budou měnit. Sledujte proto důkladně informace tady na stránkách. Prosíme rodiče, aby klukům pořídili obuv, která nezanechává čmouhy na podlaze. Ideálně se světlou podrážkou.

• úterý 11.12. tělocvična ZŠ Albrechtice 16:00 – 17:00
  • pátek 14.12. tělocvična ZŠ Albrechtice 17:00 – 18:00 – poslední letošní trénink
  • středa 19.12. přátelák MFK Havířov – info a nominace níže

Zápasy a turnaje

Přátelák MFK Havířov

• 19.12.2018, velká sportovní hala ve Stonavě
  • Oblečení jako na trénink, hrajeme v rozlišovácích
  • Stavíme dva týmy, pozorně si přečtěte instrukce ohledně srazu
  • první tým sraz 16:40 – Lajgot D., Krečmer L., Chrostek T., Kunčický L., Lanča J., Mrózek J., Skotnica J., Olszar O., Bujnoch P.
  • druhý tým sraz 17:10 – Melecký V., Kocourek M., Dávid T., Mattausch V., Zielina D., Brachaczek T., Valošek O., Stachura L., Šebestík B.
  • končíme kolem 18:30
  • prosím o potvrzení nebo omluveni účasti co nejdříve formou SMS – trenér A.Valošek 730 188 064

Plány do budoucna – turnaje a přáteláky

• 25.11.2018 Okresní turnaj v Havířově