shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Informace pro rodiče – Starší přípravkaROČNÍKY 2009/2010


!!! Info k počasí a konání tréninků: Pokud nedáme vědět (SMS), že se trénink nekoná, tak trenéři jsou na hřišti v době tréninku vždy. Pokud kluci přijdou, trénink probíhá i za deště !!!

 


Trenérský tým

  • CULINKA Miroslav (777 581 141)
  • ŠPLICHAL Pavel (724 314 393)
  • KREČMER Antonín (736 280 795)

Prosíme rodiče o update všech telefonních čísel, na která se můžeme obracet, na email culda88@seznam.cz . Vždy napište číslo a o koho se jedná. Děkujeme!

Zároveň si prosíme upravte tel.č. na trenéra A. Krečmera. Bylo chybně zapsáno.

 

 

 

UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY RODIČE, KTEŘÍ NEMAJÍ ZAPLACENÉ ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY ZA OBDOBÍ JARO/PODZIM (neplatí pro děti,které k nám nastoupily v období náboru v červnu). VÝŠE ČINÍ 750.- info o formě platby najdete u každé kategorie. V případě neuhrazení členských příspěvků do konce tohoto týdne tj. 22.9. budeme brát na toto zřetel při nominacích na turnaje či zápasy.

 

 

Členské příspěvky

Nejpozději do 15.9.  je nutno uhradit členské příspěvky za období jaro podzim. Členské příspěvky na toto období byly stanoveny ve výši 750.- dítě

Příspěvky na zimní sezónu sezónu se budou hradit nejpozději do 15.12. a budou činit 1000.- na dítě (v ceně již bude započítán pronájem haly ve Stonavě)

V případě, že máte v klubu také druhé dítě je částka u druhého dítěte poloviční tj. 375.- jaro+podzim a v zimní sezóně 500.-

Tyto členské příspěvky lze hradit převodem na účet č.účtu: 2101662379/2010

Do poznámek či do zprávy pro příjemce je třeba uvést jméno + příjmení dítětě – roč. narození

 

 TRÉNINKOVÁ JEDNOTKA SE USKUTEČNÍ  17. 9. a 20.9. 2019 v 17:00. Omluvenku s předstihem na trenéra A. Krečmera. Pozor!… účast na TJ se může projevit na nominaci k mistrovským a přátelským utkáním. Děkujeme!

               

EUROFERTIL CUP

29.9.2019 od ?

Nominace: Lanča, Culinka, Preisner, Roudenský (Pawlas, Jelen), Mrajca, Krečmer, Kocourek, Skotnica, Mrózek, (Chrostek, Mattausch, Dávid – budou doplněni 2 hráči 2 dny před turnajem)

Náhradníci: Za ročník 2009 1. Križan 2. Pawlas (Roudenský) 3. Šplíchal

Za ročník 2010 1. Brachaczek 2. Chrostek 3. Mattausch 4. Kunčický

Prosíme rodiče o uspořádání bufetu na tento den, napečení sladkých a slaných dobrot, prodej domácí limonády, kávy, čaje atd. Zkušenosti s tímto mají maminky staršího ročníku 2009, proto si prosíme předejte informace. O účast žádáme především rodiče dětí roč. 2010. Veškerý výtěžek bude určen dětem našeho klubu 🙃

Zatím přislíbená účast Baník Ostrava, MFK Karviná, SFC Opava, FK Fotbal Třinec….

 

Přátelské utkání 

25.9. MFK Havířov ? V jednání

10.10. Dolní Datyně? V jednání

Nominace: 2 dny předem

 

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 24.9. Albrechtice vs MFK Havířov B 16:00

Sraz : 15:20 pokud by měl někdo problém s časem, je třeba upozornit trenéra T. Krečmera!

Nominace : Lanča 1 ,,B“ ,Roudenský 14, Šplíchal 13, Preisner 8, Mrajca 10, Križan 11, Pawlas 9 ,,C“, Kocourek 7, Krečmer 6, Brachaczek 5, Mattausch 4, Jokiel 12

Nahradníci : Přívratská (B), Polok 15, Jelen 16

Náhradníci, prosíme, zkontrolujte web v den zápasu, nominace se může změnit do 14:00

Hygienické potřeby, chrániče, KOPAČKY! Prosíme o dodržení času srazu, omluvenky s předstihem, ať jsem schopni reagovat.

Děkujeme!

 

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 26.9. Albrechtice vs Slovan Havířov 16:00

Sraz : 15:20 pokud by měl někdo problém s časem, je třeba upozornit trenéra T. Krečmera!

Nominace : Přívratská 1 ,,B“, ostatní v pondělí večer po tréninku

Náhradníci :

Náhradníci, prosíme, zkontrolujte web v den zápasu, nominace se může změnit do 14:00

Hygienické potřeby, chrániče, KOPAČKY! Prosíme o dodržení času srazu, omluvenky s předstihem, ať jsem schopni reagovat.

Děkujeme!

 

LANDEK CUP 4.- 5. 5. 2020

Dvoudenní turnaj, 50 týmů , Petřkovice    (Dynamo Kyjev, Karpaty Lvov, Györ, Bohemians Praha, Viktoria Žižkov, Baník Ostrava, Sosnowiec, Žilina a mnoho dalších)

Nominace : 1. Května

 
Vážení rodiče 😊

Jakožto trenéři kategorie STP, si Vás dovolujeme upozornit na pár změn.

Rodiče nebudou mít přístup do kabiny v den zápasu a tréninku, pouze po tréninku či zkončeném utkání mohou zkontrolovat, jestli si děti v šatně něco nezapoměly. Děti by již měly být natolik samostatné, aby se dovedly samy ustrojit a zavázat si tkaničky. Pokud toto ještě někdo neovládá, je třeba na tom zapracovat.

– Na trénink přijíždíme tak, aby se hráč(ka) stihl převléknout.

– VŠICHNI FOTBALISTÉ (KY) budou mít sebou na každý zápas (na venkovním zapásu vždy zhodnotíme situaci pro sprchování našich svěřenců) ručník a mýdlo a budou se bez vyjímky sprchovat. Jako omluvu akceptujeme pouze lékařské potvrzení.

– Na každý trénink je třeba sms omluvenka! Omluvenku píšeme i v případě pozdního dojezdu na trénink. Tyto směřujte na trenéra Antonína Krečmera, který má na starosti nominace k utkáním.

– Zapomenuté věci se již dále nebudou ukládat v kabině, ale budou naházeny do pytle před kabinou trénérů a po následujícím tréninku vyhozeny. Děkujeme za pochopení!

 

 

 

CZECH SOCCER ACADEMY v našem areálu FK BANÍK ALBRECHTICE

Milí rodiče, dovolujeme si Vám oznámit, že v našem areálu FK Baník Albrechtice bude od 4.9. 2019 nově působit Czech Soccer Academy vedená trenérem Zdeňkem Grygarem a dalšími bývalými trenéry FC Baník Ostrava.

Termíny tréninků: každou středu 15:30 – 16:30

Tyto tréninky jsou samozřejmě dobrovolné a záleží jen na Vás zda své dítě přihlásíte a dopřejete mu kvalitní tréninkovou jednotku navíc. 

Cena tréninkové jednotky pro registrované hráče FK Baník Albrechtice je 200.- Novinkou je, že se nemusí kupovat 10 vstupů najednou, tréninky se mohou koupit jednotlivě, platba buď převodem nebo hotově na místě před tréninkem….každopádně musí být hráč na daný trénink přihlášený přes webové stránky dopředu.

Více Info na: czechsocceracademy.com

 

Desatero pro rodiče

1) Rodiče prosíme o dochvilnost před tréninkovými jednotkami, buďte v areálu cca 15 minut před zahájením tréninkové jednotky…

2) Při trénincích a zápasech nekoučujte své děti, nechte je hrát v klidu, od koučování jsou zde trenéři (vyvarujte se pokynů běž dopředu, vrať se zpátky, vystřel, nahrej apod.)…

3) Buďte stále pozitivní i když se nedaří…fandit (zatleskat) jen v okamžiku kdy se daří je strašně jednoduché. Podpora ve chvílích kdy se nedaří je ještě důležitější..

4) Při fandění prosím nekřičte na své děti jeden přes druhého, fotbal je týmová hra, fanděte společně – nejhezčí forma povzbuzení pro děti je hromadný potlesk. Navíc se utváří velice příjemná atmosféra kolem celého utkání…

5) Při pádech či drobných zraněních dítěte nevstupujte na hřiště, trenéři sami vyhodnotí jak je situace vážná a o dítě se postarají. 

6) Nevnímejte své dítě zkresleně, každé dítě má své hranice sportovních dovedností, nechtějme po dítěti zázraky. Hlavním bodem pro všechny děti by měla být především radost ze hry.

7) V našem klubu nejde o vítězství v jednotlivých utkáních, ale o herní posun všech jednotlivců. Chceme rozvíjet jejich individuální dovednosti. Velice často se stává, že rodič odjíždí ze zápasu smutný z důvodu prohry týmu a neuvědomuje si, že i přes prohru odehráli velice kvalitní utkání se spoustou vydařených akcí…

8) Rozhodčí je také jen člověk, který dělá chyby, nekřičte na něj, i když jste přesvědčeni, že v danou chvíli udělal chybu. I tohle je součást jak při utkáních vytvořit příjemnou atmosféru.

9) Někdy se stane, že děti jsou šikovnější než ostatní a rodiče mají tendenci posouvat dítě do starší kategorie. Každé dítě má svůj vývoj a toto rozhodnutí mají na starost jen trenéři. Nepředbíhejte vývoj svého dítěte…

10) Bavte se fotbalem stejně jako děti. Mějte radost z každého malého krůčku, které Vaše dítě udělá. Řiďte se heslem fotbal je jen hra…

Děkujeme, že jste připraveni tyto body respektovat, těšíme se na další spolupráci jak s dětmi tak s Vámi rodiči…Jsme jeden tým…