shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Informace pro rodiče – Starší přípravka

ZMĚNA NOMINACE NA TURNAJ CHUCHELNÁ

ROČNÍKY 2009/2010

Trenérský tým

  • Culinka Miroslav (777 581 141)

  • Šplichal Pavel (724 314 393)
  • Krečmer Antonín (736 280 795)

VEŠKERÉ TRÉNINKY V PROBÍHAJÍCÍM ROČNÍKU, BUDOU DOBROVOLNÉ. NENÍ PROTO TŘEBA POSÍLAT OMLUVENKY, VYJÍMKOU JE POUZE TÝDEN OD 4. DO 10. KVĚTNA.

TRÉNINKY, PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ A TRIANGLY – DRESS CODE

Na všechny ostatní zápasy budou dresy FK Baník Albrechtice (na větší turnaje může být dopsán dress code, jako náhradní alternativa místo rozlišovacích dresů)

Děkujeme za pochopení!
 

Trénink 5.6. ZRUŠENO! aktualizováno 14:20 z důvodu absence trenérůPŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ A TRIANGLY

 

ZrušenoMISTROVSKÁ UTKÁNÍ

 TURNAJE

-CHUCHELNÁ

20.6. odjezd z Albrechtic a Havířova ?? v kolik se domluvíte. Sraz 8:50 Chuchelná.

-Nominace: Lanča, Šplichal, Culinka, Krečmer, Jelen, Mrózek, Kocourek, Roudenský, Mrajca, Pawlas, Chrostek, Brachaczek (náhr. Melecký)

 

-LANDEK CUP 

Předběžný náhradní termín 27. a 28.9.2020 neděle a pondělí /státní svátek/

Dvoudenní turnaj, 50 týmů, v Petřkovicích (Bohemians Praha, Viktoria Žižkov, Baník Ostrava a mnoho dalších)

Lanča, Culinka, Preisner, Pawlas, Krečmer, Kocourek, Mattausch, Jelen, Mrózek, Mrajca, Roudenský ( náhr. Šplichal, Chrostek, Križan, Roháček)

 

Červen turnaj v Chuchelné

Náhr. termín zřejmě září
⚽Vážení rodiče⚽

Jakožto trenéři kategorie STP, si Vás dovolujeme upozornit na pár změn.

Rodiče nebudou mít přístup do kabiny v den zápasu a tréninku, pouze po tréninku či zkončeném utkání mohou zkontrolovat, jestli si děti v šatně něco nezapoměly. Děti by již měly být natolik samostatné, aby se dovedly samy ustrojit a zavázat si tkaničky. Pokud toto ještě někdo neovládá, je třeba na tom zapracovat.

– Na trénink přijíždíme tak, aby se hráč(ka) stihl převléknout.

– VŠICHNI FOTBALISTÉ (KY) budou mít sebou na každý zápas (na venkovním zapásu vždy zhodnotíme situaci pro sprchování našich svěřenců) ručník a mýdlo a budou se bez vyjímky sprchovat. Jako omluvu akceptujeme pouze lékařské potvrzení.

– Na každý trénink je třeba sms omluvenka! Omluvenku píšeme i v případě pozdního dojezdu na trénink. Tyto směřujte na trenéra Antonína Krečmera, který má na starosti nominace k mistrovským utkáním.

– Zapomenuté věci se již dále nebudou ukládat v kabině, ale budou naházeny do pytle před kabinou trénérů a po následujícím tréninku vyhozeny. Děkujeme za pochopení! ⚽

 ALBRECHTICKÝ FOTBALOVÝ KEMP 2020

KEMP JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN!!!

V případě, že se situace nezhorší a zůstane ve stejné situaci jaká je po 11.5. se Albrechtický fotbalový kemp uskuteční

KEMP je dobrovolný , kdo se chce odhlásit z důvodu epidemie COVID 19 může tak učinit do 30.5. 2020

termín Albrechtického fotbalového kempu je od čtvrtka 30.7. 2020 –  neděle 2.8. 2020

kemp je určen pro děti ročníku 2005 – 2014

Budeme použivát dresy z Albrechtického DRESS CODU!!!

 

CELKOVÁ CENA KEMPU 1100.- 

platba převodem na účet č. 181219940/0600

(do poznámek uvést jméno + příjmení dítěte + Albrechtický fotbalový kemp)

Cena kempu musí být uhrazena nejpozději do 15.6. 2020!!!

Kapacita kempu je 50 dětí !!! 

Hlásit se můžete již těd na hawlin81@seznam.cz (Hawlasek Lukáš) 

 

SEZNAM PŘIHLÁSENÝCH DĚTÍ 

1.Hawlasek Daniel, 2. Preisner Adam, 3. Preisner Adri, 4. Olszar Ondra, 5. Drozdzik Marek, 6. Kubl Jakub, 7. Melecký Václav, 8. Melecký Matyáš, 9. Dinter Andreas, 10. Hruška Vít, 11. Nižinský Jakub, 12. Kania David, 13. Molinek Max, 14. Culinka Ondřej, 15. Culinka Jkub, 16. Pawlas Tobi, 17. Mojžíšek Radim, 18. Roháček Miroslav, 19. Mrajca Adam, 20. Chrostek Tobi, 21. Gargas Theo, 22., Suchánek Denis, 23. Nalewajka Marek, 24. Vlček Vojta, 25. Križan Matěj, 26. Cholevik Jáchym, 27. Plutnar Adam, 28. Cyž Radek, 29. Brachaczek Maty, 30. Brachaczek Tom, 31. Wojtyna Vojta, 32. Liolias Theo, 33. Lanča Jonáš, 34. Miczka Oliver 35. Miczka Vincent, 36. Fajerčák Jakub, 37. Balla Prokop, 38. Mihlaco Ondřej, 39. Ryška Michal, 40. Gragar Daniel, 41. Chrzibek Jakub, 42. Přívratská Adriana, 43. Přívratská Miriam, 44. Valošek Tobi, 45. Valošek Eli, 46. Míček Filip, 47. Chrien Ondra, 48. Fulop Niko, 49. ????, 50. ????

 

 

 

 

CZECH SOCCER ACADEMY v našem areálu FK BANÍK ALBRECHTICE

Milí rodiče, dovolujeme si Vám oznámit, že v našem areálu FK Baník Albrechtice bude od 4.9. 2019 nově působit Czech Soccer Academy vedená trenérem Zdeňkem Grygarem a dalšími bývalými trenéry FC Baník Ostrava.

Termíny tréninků: každou středu 15:30 – 16:30

Tyto tréninky jsou samozřejmě dobrovolné a záleží jen na Vás zda své dítě přihlásíte a dopřejete mu kvalitní tréninkovou jednotku navíc. 

Cena tréninkové jednotky pro registrované hráče FK Baník Albrechtice je 200.- Novinkou je, že se nemusí kupovat 10 vstupů najednou, tréninky se mohou koupit jednotlivě, platba buď převodem nebo hotově na místě před tréninkem….každopádně musí být hráč na daný trénink přihlášený přes webové stránky dopředu.

Více Info na: czechsocceracademy.com

 Dress code – FK Baník Albrechtice

Milí rodiče, klub FK Baník Albrechtice bude zavádět jednotný tréninkový dress code, který bude povinný od měsíce prosince, kdy se týmy budou přesouvat do hal či na umělou trávu apod. 

Tento dress code bude sloužit k tomu, abychom vystupovali jednotně na trénincích a zároveň měli k dispozici své vlastní dresy na přípravná utkání, přátelské triangly. (Na oficiální mistrovské utkání a turnaje budou sloužit stávající klubové dresy) Po zakoupení zůstávají dresy Vaším majetkem.

Pokud Vám chybí něco navíc a měli by jste zájem si přiobjednat se slevou z této nabídky firmy JOMA, klidně si přiobjednejte, ale to už je jen na Vás. My můžeme jen doporučit šusťákovou bundu na chladnější tréninkové dny. Všechny kategorie budou mít jednotnou barvu, aby jste mohli dresy přenášet z kategorie do kategorie….

 

Povinná výbava od měsíce prosince:

dres winner – 265.-

trenky nobel – 180.-

štulpny classic – 120.-

potisk logo FK Baník – 50kč

celkem – 615.- 

 

Nepovinné:

potisk zadní strany dresu křestním jménem – 50 kč

doobjednání jakéhokoliv sortimentu z celkové nabídky

 

Dresy budeme objednávat v týdenním cyklu tzn. můžete objednávat od pondělí do neděle, kdy bude vždy odeslána objednávka do JOMY

Objednávku lze odeslat pouze pře e-mail a to na adresu hawlin81@seznam.cz, kde uvedete jméno dítěte a také velikosti o které máte zájem. Platbu lze provést opět převodem na číslo účtu 2101662379/2010

U platby nezapomínejte napsat do zpráv jméno a příjmení dítěte!!!

 Desatero pro rodiče ⚽

1) Rodiče prosíme o dochvilnost před tréninkovými jednotkami, buďte v areálu cca 15 minut před zahájením tréninkové jednotky…

2) Při trénincích a zápasech nekoučujte své děti, nechte je hrát v klidu, od koučování jsou zde trenéři (vyvarujte se pokynů běž dopředu, vrať se zpátky, vystřel, nahrej apod.)…

3) Buďte stále pozitivní i když se nedaří…fandit (zatleskat) jen v okamžiku kdy se daří je strašně jednoduché. Podpora ve chvílích kdy se nedaří je ještě důležitější..

4) Při fandění prosím nekřičte na své děti jeden přes druhého, fotbal je týmová hra, fanděte společně – nejhezčí forma povzbuzení pro děti je hromadný potlesk. Navíc se utváří velice příjemná atmosféra kolem celého utkání…

5) Při pádech či drobných zraněních dítěte nevstupujte na hřiště, trenéři sami vyhodnotí jak je situace vážná a o dítě se postarají. 

6) Nevnímejte své dítě zkresleně, každé dítě má své hranice sportovních dovedností, nechtějme po dítěti zázraky. Hlavním bodem pro všechny děti by měla být především radost ze hry.

7) V našem klubu nejde o vítězství v jednotlivých utkáních, ale o herní posun všech jednotlivců. Chceme rozvíjet jejich individuální dovednosti. Velice často se stává, že rodič odjíždí ze zápasu smutný z důvodu prohry týmu a neuvědomuje si, že i přes prohru odehráli velice kvalitní utkání se spoustou vydařených akcí…

8) Rozhodčí je také jen člověk, který dělá chyby, nekřičte na něj, i když jste přesvědčeni, že v danou chvíli udělal chybu. I tohle je součást jak při utkáních vytvořit příjemnou atmosféru.

9) Někdy se stane, že děti jsou šikovnější než ostatní a rodiče mají tendenci posouvat dítě do starší kategorie. Každé dítě má svůj vývoj a toto rozhodnutí mají na starost jen trenéři. Nepředbíhejte vývoj svého dítěte…

10) Bavte se fotbalem stejně jako děti. Mějte radost z každého malého krůčku, které Vaše dítě udělá. Řiďte se heslem fotbal je jen hra…

Děkujeme, že jste připraveni tyto body respektovat, těšíme se na další spolupráci jak s dětmi tak s Vámi, rodiči…Jsme jeden tým 😊