shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Hlavní hřiště

Název stadionu: Stadion FK Baník
Vlastník: FK Baník Albrechtice, z. s.
Adresa stadionu: ul. Osvobození 641, 735 43 Albrechtice
Zahájení výstavby stadionu: 1984
Kapacita: cca 1 500 (200 míst krytých k sezení na hlavní tribuně)
Osvětlení: Není
Světelná tabule: Ano
Občerstvení: Bufet na hřišti
Hrací plocha: travnatá
Rozměry hrací plochy: 100 x 65 m
Ceny vstupenek: Muži: 25,-Kč, Důchodci: 15,-Kč, Ženy a děti zdarma
Ceny permanentních vstupenek: Pernamentky nejsou v prodeji

Jak se k nám dostanete

Ze směru od Českého Těšína: Při vjezdu do Albrechtic přejedete most přes řeku Stonávku (Na Zámostí), na kruhovém objezdu se dáte hned vpravo a pak pokračujete po hlavní silnici, na křižovatce u Obecního Úřadu odbočíte znova vpravo. Pak pojedete kolem základní školy a za ní je fotbalový stadion.
Ze směru od Havířova (Ostravy): Při vjezdu do Albrechtice pokračujete stále po hlavní silnici, která vás po několika kilometrech přivede ke kruhovému objezdu. Na kruhovém objezdu pokračujete rovně a dále po hlavní silnici na křižovatce u Obecního Úřadu odbočíte vpravo. Pak pojedete kolem základní školy a za ní je fotbalový stadion.
Ze směru od Karviné: Při vjezdu do Albrechtic pokračujete stále po hlavní silnici, která vás dovede k mostu. Pod mostem podjedete a pokračujete po hlavní silnici. Na křižovatce u Obecního Úřadu odbočíte vlevo a pak pojedete kolem základní školy a za ní je fotbalový stadion.
Z vlakového nádraží: Z vlakového nádraží bud pěšky nebo autobusem Linka č. 402 MHD ČSAD Havířov – zastávka Albrechtice Střed (u kostela) výstupní stanice. Směr hřiště vás nasměruje rozcestník.

Mapa

Mapa klikni ZDE

Týmy

Na hlavním hřišti hrají své zápasy tyto týmy: A tým mužů a mužstva přípravek.

Fotogalerie