Krátké zprávy

A MUŽSTVO MUŽŮ STŘEDEČNÍ POHÁR NEHRAJE !!!

Ve středu mělo odehrát A mužstvo Baníku další pohárové utkání, a to na hřišti mužstva TJ Internacionál Petrovice, ale díky nepříznivému počasí je utkání odloženo. Náhradní termín byl stanoven až na jarní část. Přesně tedy na pátek 10. března od 16 hodin. (19.9.2022)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA DNES NEHRAJE !!!

Mladší přípravka dnes měla odehrát mistrovské utkání doma proti Hornímu Žukovu. Utkání je, ale na žádost soupeře přeloženo na středu 28. září. Výkop utkání v 10 hodin. (19.9.2022)

V NEDĚLI NEHRAJE ANI A MUŽSTVO MUŽŮ !!!

V neděli mělo odehrát domácí mistrovské utkání i A mužstvo mužů, ale díky nepříznivému počasí je utkání odloženo. Náhradní termín byl stanoven na středu 4. května v 17:30 hodin. Muži tak mají o víkendu volno. (1.4.2022)

ŽÁCI ZÍTRA NEHRAJÍ, MAJÍ ODLOŽENO !!!

Starší a mladší žáci měli v neděli odehrát mistrovské utkání na hřišti týmů První SC Staré Město. Utkání je, ale díky nepříznivému počasí odloženo na středu 20. dubna. Starší žáci mají výkop v 17:15 a mladší žáci v 15:45. (1.4.2022)

FOTBALOVÉ BALÍČKY FAČR

Po vynucené odmlce se mladí fotbalistky a fotbalisté ročníku narození 2014 mohou těšit na tradiční Fotbalový balíček. V minulých letech byli žadatelé o balíčky zvyklí, že si o ně mohli zažádat již před Vánoci. Celý článek. (15.2.2022)

ZMĚNA SOUPEŘE, BRUŠPERK UTKÁNÍ ZRUŠIL !!!

V sobotu 29. ledna mělo naše A mužstvo odehrát přípravné utkání s týmem SK Brušperk. Soupeř však toto utkání ze své strany zrušil. Vypadalo to, že si Baníkovci budou muset počkat na přípravné utkání na další víkend, ale nestalo se. Sobotní utkání na umělé trávě v Horní Suché odehrají, a to se soupeřem FK Gascontrol Havířov, kterému děkujeme za rychlou domluvu. Sobotní utkání má výkop v 10 hodin. (27.10.2021)

STARŠÍ A MLADŠÍ ŽÁCI PROTI FRYČOVICÍM AŽ 13. LISTOPADU

Starší a mladší žáci víkendové utkání doma proti Fryčovicím neodehrají. Utkání je díky karanténě covid-19 soupeře přeloženo na sobotu 13. listopadu. Starší žáci výkop v 10 hodin a mladší žáci v 11:45 hodin. (27.10.2021)

POSLEDNÍ PODZIMNÍ UTKÁNÍ BANÍKU O DEN DŘÍVE

Poslední podzimní utkání A mužstva Baníku na domácí půdě s týmem Finstal Lučina se místo neděle 7. listopadu odehraje o den dříve, a to v sobotu 6. listopadu. Výkop utkání ve 14 hodin. (7.10.2021)

ODLOŽENÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Mladší přípravka musela podruhé odložit utkání s týmem FC Horní Bludovice. Třetí termín již se snad odehraje, a to ve čtvrtek 14. října v 16:00 v Albrechticích. (7.10.2021)

STARŠÍ ŽÁCI OKRESNÍ POHÁR V BOHUMÍNĚ PROHRÁLI

Starší žáci Baníku včera 6. října sehráli okresní kolo poháru OFS Karviná na hřišti mužstva FK Bospor Bohumín, kde prohráli výsledkem 5:3 a do dalšího kola, tak postoupil domácí tým Bohumína. (7.10.2021)

ÚVODNÍ KOLO MLADŠÍ PŘÍPRAVKY PŘELOŽENO

Mladší přípravka, která měla odehrát v pondělí první mistrovské utkání doma s týmem FC Horní Bludovice je na žádost soupeře přeloženo na 28. září v 10 hodin. (25.8.2021)

STARŠÍ A MLADŠÍ ŽÁCI NA ÚVOD VÍTĚZNĚ

Jako první odstartovali svou sezónu naši starší žáci. Na našem hřišti přivítali na úvod krajské soutěže tým z Frenštátu. Kluci předvedli na úvod perfektní výkon a zvítězili 10:1. Na úspěšný vstup starších žáků navázali také naši žáci mladší, když na úvod krajské soutěže zvítězili nad týmem z Frenštátu 8:1. Kluci předvedli výborný výkon. (23.8.2021)

DĚKUJEME FIRMĚ EXPRES ÚKLID ZA MÝTÍ OKEN V CELÉ BUDOVĚ

Nejen, že firma Expres úklid s.r.o. nám zafinancovala v této nelehké době nové nádherné míče pro naše A mužstvo, tak tato firma v naší celé budově umyla okna, které se teď krásně lesknou díky výborné práci této firmy. Moc děkujeme! Velké poděkování firmě Expres úklid s.r.o. (19.8.2021)

TÝM TJ DOBRATICE ODEHRAJE U NÁS ŠEST DOMÁCÍCH UTKÁNÍ

Informujeme naše fanoušky, že v našem fotbalovém areálu odehraje náš soupeř z 1.A třídy – TJ Dobratice šest domácích utkání kvůli rekonstrukci svých kabin. Přehled utkání, která odehraje mužstvo Dobratic u nás najdete ZDE. (12.8.2021)

UŽ V SOBOTU! 48. ROČNÍK ŠTÍTU ALBRECHTIC

Dne v sobotu 14. srpna 2021 proběhne další ročník Štítu Albrechtic, kdy tentokrát již 48. ročník a konat se bude v Březové – Lesních Albrechticích – Městys Březová, kde se uskuteční fotbalový turnaj. Tohoto netradičního Štítu Albrechtic, který se koná ne moc v obvyklém termínu až v srpnu zúčastní místo tradičních osmi Albrechtic pět. Tento neobvyklý termín a účasti jen pěti Albrechtic způsobil světový virus COVID-19. Více ZDE. (11.8.2021)

S BYSTŘICI SE HRÁT BUDE VE STŘEDU

Sobotní přípravné utkání, které mělo odehrát naše A mužstvo mužů proti Bystřici se odehraje ve středu 21. července od 17:30 hodin na domácí půdě. Přijďte kluky povzbudit na toto utkání. (18.7.2021)

S BYSTŘICI SE HRÁT NEBUDE

Pokud se fanoušci chystali v sobotním odpoledni na přípravné utkání našich fotbalistů, máme pro všechny zprávu, že sobotní utkání je bohužel zrušeno! O víkendu 17. – 18. července mají tak fotbalisté Baníku volno. Děkujeme všem za pochopení a věříme, že přijdete kluky povzbudit na další utkání. (14.7.2021)

V PÁTEK DALŠÍ UTKÁNÍ, PROTI LUČINĚ

V pátek čeká Baníkovce další přípravné utkání. A tým mužů Baníku vyzve od 17.30 hodin tým Finstal Lučina. (31.5.2021)

V PÁTEK 28.5. PROTI DOBRATICÍM

V pátek čeká Baníkovce další přípravné utkání. A tým mužů Baníku vyzve od 17.00 hodin tým TJ Dobratice. (24.5.2021)

V PÁTEK PROTI HORNÍ SUCHÉ

V pátek se půjde po dlouhé době v Albrechticích na fotbal. A tým mužů Baníku vyzve od 17.30 hodin tým SK Horní Suchá. (21.5.2021)

MŮJ PRVNÍ GÓL

Projekt Můj první gól pomáhá trenérům a rodičům se správným metodickým vedením tréninků, ale také rozvíjet individuální fotbalové dovednosti začínajících mladých fotbalistů a fotbalistek. Více

STARŠÍ A MLADŠÍ ŽÁCI Z DOHRÁVKY Z ORLOVÉ VEZOU ŠEST BODŮ !!!

Starší a mladší žáci dnes sehráli v Orlové dohrávku 8. kola a byla to dohrávka velmi úspěšná. Starší žáci vezou tři body za zasloužené vítězství výsledkem 0:2. Mladší žáci vezou také tři body, a to za výsledek 2:10.

VYDAŘENÝ VSTUP ŽÁKŮ. Z PETŘVALDU VEZOU ŠEST BODŮ

Dnes odehráli naši starší a mladší žáci první mistrovské utkání v Krajské soutěži na hřišti mužstva TJ Petřvald u Karviné. A vstup do nové sezóny se žákům vydařil. Starší žáci vezou tři body za vítězství 0:1. Mladší žáci nedali svému soupeři žádnou šanci a zvítězili vysokým výsledkem 0:13.