Krátké zprávy

STARŠÍ ŽÁCI OKRESNÍ POHÁR V BOHUMÍNĚ PROHRÁLI

Starší žáci Baníku včera 6. října sehráli okresní kolo poháru OFS Karviná na hřišti mužstva FK Bospor Bohumín, kde prohráli výsledkem 5:3 a do dalšího kola, tak postoupil domácí tým Bohumína. (7.10.2021)

ÚVODNÍ KOLO MLADŠÍ PŘÍPRAVKY PŘELOŽENO

Mladší přípravka, která měla odehrát v pondělí první mistrovské utkání doma s týmem FC Horní Bludovice je na žádost soupeře přeloženo na 28. září v 10 hodin. (25.8.2021)

STARŠÍ A MLADŠÍ ŽÁCI NA ÚVOD VÍTĚZNĚ

Jako první odstartovali svou sezónu naši starší žáci. Na našem hřišti přivítali na úvod krajské soutěže tým z Frenštátu. Kluci předvedli na úvod perfektní výkon a zvítězili 10:1. Na úspěšný vstup starších žáků navázali také naši žáci mladší, když na úvod krajské soutěže zvítězili nad týmem z Frenštátu 8:1. Kluci předvedli výborný výkon. (23.8.2021)

DĚKUJEME FIRMĚ EXPRES ÚKLID ZA MÝTÍ OKEN V CELÉ BUDOVĚ

Nejen, že firma Expres úklid s.r.o. nám zafinancovala v této nelehké době nové nádherné míče pro naše A mužstvo, tak tato firma v naší celé budově umyla okna, které se teď krásně lesknou díky výborné práci této firmy. Moc děkujeme! Velké poděkování firmě Expres úklid s.r.o. (19.8.2021)

TÝM TJ DOBRATICE ODEHRAJE U NÁS ŠEST DOMÁCÍCH UTKÁNÍ

Informujeme naše fanoušky, že v našem fotbalovém areálu odehraje náš soupeř z 1.A třídy – TJ Dobratice šest domácích utkání kvůli rekonstrukci svých kabin. Přehled utkání, která odehraje mužstvo Dobratic u nás najdete ZDE. (12.8.2021)

UŽ V SOBOTU! 48. ROČNÍK ŠTÍTU ALBRECHTIC

Dne v sobotu 14. srpna 2021 proběhne další ročník Štítu Albrechtic, kdy tentokrát již 48. ročník a konat se bude v Březové – Lesních Albrechticích – Městys Březová, kde se uskuteční fotbalový turnaj. Tohoto netradičního Štítu Albrechtic, který se koná ne moc v obvyklém termínu až v srpnu zúčastní místo tradičních osmi Albrechtic pět. Tento neobvyklý termín a účasti jen pěti Albrechtic způsobil světový virus COVID-19. Více ZDE. (11.8.2021)

S BYSTŘICI SE HRÁT BUDE VE STŘEDU

Sobotní přípravné utkání, které mělo odehrát naše A mužstvo mužů proti Bystřici se odehraje ve středu 21. července od 17:30 hodin na domácí půdě. Přijďte kluky povzbudit na toto utkání. (18.7.2021)

S BYSTŘICI SE HRÁT NEBUDE

Pokud se fanoušci chystali v sobotním odpoledni na přípravné utkání našich fotbalistů, máme pro všechny zprávu, že sobotní utkání je bohužel zrušeno! O víkendu 17. – 18. července mají tak fotbalisté Baníku volno. Děkujeme všem za pochopení a věříme, že přijdete kluky povzbudit na další utkání. (14.7.2021)

V PÁTEK DALŠÍ UTKÁNÍ, PROTI LUČINĚ

V pátek čeká Baníkovce další přípravné utkání. A tým mužů Baníku vyzve od 17.30 hodin tým Finstal Lučina. (31.5.2021)

V PÁTEK 28.5. PROTI DOBRATICÍM

V pátek čeká Baníkovce další přípravné utkání. A tým mužů Baníku vyzve od 17.00 hodin tým TJ Dobratice. (24.5.2021)

V PÁTEK PROTI HORNÍ SUCHÉ

V pátek se půjde po dlouhé době v Albrechticích na fotbal. A tým mužů Baníku vyzve od 17.30 hodin tým SK Horní Suchá. (21.5.2021)

MŮJ PRVNÍ GÓL

Projekt Můj první gól pomáhá trenérům a rodičům se správným metodickým vedením tréninků, ale také rozvíjet individuální fotbalové dovednosti začínajících mladých fotbalistů a fotbalistek. Více

STARŠÍ A MLADŠÍ ŽÁCI Z DOHRÁVKY Z ORLOVÉ VEZOU ŠEST BODŮ !!!

Starší a mladší žáci dnes sehráli v Orlové dohrávku 8. kola a byla to dohrávka velmi úspěšná. Starší žáci vezou tři body za zasloužené vítězství výsledkem 0:2. Mladší žáci vezou také tři body, a to za výsledek 2:10.

VYDAŘENÝ VSTUP ŽÁKŮ. Z PETŘVALDU VEZOU ŠEST BODŮ

Dnes odehráli naši starší a mladší žáci první mistrovské utkání v Krajské soutěži na hřišti mužstva TJ Petřvald u Karviné. A vstup do nové sezóny se žákům vydařil. Starší žáci vezou tři body za vítězství 0:1. Mladší žáci nedali svému soupeři žádnou šanci a zvítězili vysokým výsledkem 0:13.