Informace pro rodiče – Mladší žáci

STRÁNKY MLADŠÍ ŽÁCI (MLŽ) – sezóna 2022/2023

Mladší žáci – děti ročníku narození 2010/2011

Rozpis tréninků

Trénování na novou sezónu zahájíme začátkem srpna.

Pro rodiče bude vytvořena WhatsApp skupina.

Bližší info k zahájení tréninku bude koncem července.

Trenérský Tým Mladších Žáků sezóna 2021-2022

Trenéři  MLŽ “

Adam Valošek 730 188 064 ( adam.valosek@post.cz)

Tonda Krečmer  736 280 795

Mirek Culinka  777 581 141

Trenér Golmanů :  Břetislav Gradek   737 345 493

Různé:

Dress Code – FK Baník Albrechtice

Milí rodiče, klub FK Baník Albrechtice bude zavádět jednotný tréninkový Dress Code, který bude povinný od měsíce prosince 2020, kdy se týmy budou přesouvat do hal či na umělou trávu apod.

Tento dress code bude sloužit k tomu, abychom vystupovali jednotně na trénincích a zároveň měli k dispozici své vlastní dresy na přípravná utkání, přátelské triangly. (Na oficiální mistrovské utkání a turnaje budou sloužit stávající klubové dresy) Po zakoupení zůstávají dresy Vaším majetkem.

Pokud Vám chybí něco navíc a měli by jste zájem si přiobjednat se slevou z této nabídky firmy JOMA, klidně si přiobjednejte, ale to už je jen na Vás. My můžeme jen doporučit šusťákovou bundu na chladnější tréninkové dny. Všechny kategorie budou mít jednotnou barvu, aby jste mohli dresy přenášet z kategorie do kategorie….

Povinná výbava od měsíce prosince 2020:

dres winner – 265.-

trenky nobel – 180.-

štulpny classic – 120.-

potisk logo FK Baník – 50 Kč

celkem – 615.-

Nepovinné:

potisk zadní strany dresu křestním jménem – 50 Kč

doobjednání jakéhokoliv sortimentu z celkové nabídky

Dresy budeme objednávat v týdenním cyklu tzn. můžete objednávat od pondělí do neděle, kdy bude vždy odeslána objednávka do JOMY

Objednávku lze odeslat pouze pře e-mail a to na adresu smigaradim@seznam.cz, kde uvedete jméno dítěte a také velikosti o které máte zájem. Platbu lze provést opět převodem na číslo účtu 2101662379/2010

U platby nezapomínejte napsat do zpráv jméno a příjmení dítěte!!!