Seznam trenérů působících u mužstva mužů

1961Hrnčárek FrantišekIV. třída, podzimní část
1962Hrnčárek FrantišekIV. třída, 8. místo, 9 bodů, skóre 20:40
1963Hrnčárek FrantišekIV. třída, 5. místo, 20 bodů, skóre 36:20
1964Hrnčárek FrantišekIV. třída, 3. místo
1965Šustek OldřichIV. třída, 6. místo, 10 bodů, skóre 31:42
1966Šustek OldřichIV. třída, 5. místo, 17 bodů, skóre 39:37
1967Palowski FrantišekIV. třída, 7. místo, 11 bodů, skóre 24:35
1968Palowski FrantišekIV. třída
1969Palowski FrantišekIV. třída
1970Palowski FrantišekIV. třída
1971Palowski FrantišekIII. třída
1972Kokotek MečislavIII. třída, 3. místo, 20 bodů
1973Fiala AdolfIII. třída, 2. místo
1974Vlašic LudvíkIII. třída, 2. místo
1975Vlašic LudvíkIII. třída, 3. místo
1976Palowski FrantišekIII. třída, 5. místo, 25 bodů, skóre 46:49
1977Palowski FrantišekIII, třída, 5. místo
1978Palowski FrantišekIII. třída, 7. místo, 19 bodů, skóre 62:46
1979Vlašic LudvíkIII. třída, 1. místo, 31 bodů, skóre 56:24
1980Vlašic LudvíkOP, 5. místo, 29 bodů, skóre 45:44
1981Mikolášík Pavel
Franek StanislavOP, 2. místo
1982Franek StanislavOP, 2. místo
1983Franek StanislavOP, 1. místo, 41 bodů, skóre 65:24
1984Bosnay Ladislav
Žiak JaroslavKS, 8. místo
1985Franek StanislavKS II. třída, 11. místo,24 bodů,skóre 33:33
1986Žiak JaroslavKS II. třída, 3. místo, 32 bodů, skóre 55:30
1987Bohm MilanKS II. třída, 5. místo
1988Vojkůvka MiroslavKS II. třída, 6. místo, 26 bodů
1989Vojkůvka MiroslavKS I. třída, 4. místo, 29 bodů, skóre 33:33
1990Kohút DušanKS I. třída
1991Kohút DušanI.A třída, 1. místo, 36 bodů, skóre 48:17
1992Kohút DušanŽP, 3. místo, 40 bodů, skóre 53:33
1993Zbončák DušanŽP, 3. místo, 39 bodů, skóre 56:30
1994Zbončák DušanŽP, 1. místo, 47 bodů, skóre 75:31
1995Zbončák DušanDivize, 8. místo, 41 bodů, skóre 56:59
1996Sýkora PavolDivize, 12. místo, 36 bodů, skóre 32:42
1997Sýkora PavolDivize, 9. místo, 40 bodů, skóre 35:38
1998Pilat MiroslavDivize, 12. místo, 35 bodů, skóre 41:47
1999Klimsza JiříDivize, 3. místo, 49 bodů, skóre 38:37
2000Sýkora PavolDivize, 7. místo, 42 bodů, skóre 43:39
2001Mokrohajský VladimírDivize, 12. místo, 35 bodů, skóre 29:30
2002Čopjak MiroslavDivize, 8. místo, 39 bodů, skóre 34:42
2003Čopjak Miroslav
Menoušek ZdeněkDivize, 6. místo, 44 bodů, skóre 36:29
2004Menoušek Zdeněk
Pála Libor
Divina RomanDivize, 12. místo, 34 bodů, skóre 28:43
2005Zbončák Dušan
Bystroň MartinDivize, 14. místo, 31 bodů, skóre 34:39
2006Šlachta MichalDivize, 13. místo, 35 bodů, skóre 31:45
2007Menoušek Zdeněk
Červenka TomášDivize, 14. místo, 31 bodů, skóre 39:56
2008Červenka TomášKP, 6. místo, 49 bodů, skóre 76:45
2009Červenka TomášKP, 5. místo, 52 bodů, skóre 51:37
2010Šimša Bronislav
Válek Petr
Červenka TomášKP, 15. místo, 31 bodů, skóre 36:54
2011Rucker Pavel
Szmek Piotr
Klimsza JiříI.A třída, 10. místo, 32 bodů, skóre 39:39
2012Vychopeň TomášI.A třída, 7. místo, 36 bodů, skóre 46:45
2013Vychopeň TomášI.A třída, 4. místo, 40 bodů, skóre 41:35
2014Vychopeň TomášI.A třída, 5. místo, 40 bodů, skóre 46:41
2015Vychopeň TomášI.A třída, 10. místo, 33 bodů, skóre 61:54
2016Vychopeň Tomáš
Kohút DušanI.A třída, 4. místo, 46 bodů, skóre 58:41
2017Kohút DušanI.A třída, 8. místo, 35 bodů, skóre 45:49
2018Goj JaroslavI.A třída, 7. místo, 37 bodů, skóre 52:47
2019Goj Jaroslav
Nešpor RadekI.A třída, 5. místo, 41 bodů, skóre 54:40
2020Nešpor RadekI.A třída, 5. místo, 24 bodů, skóre 40:22 - 13 zápasů
2021Kohút DušanI.A třída, 3. místo, 20 bodů, skóre 27:8 - 9 zápasů