Informace pro rodiče – Starší žáci

Stránky starších žáků budou sloužit klukům ročníku 2005/2006

Milí rodiče, z důvodu coronavirové epidemie jsou tréninky a zápasy našich mládežnických týmů přerušeny do odvolání. Snad se zase brzy potkáme na hřišti. V případě změny budete informováni…

S pozdravem trnérský tým mladších a starších žáků

Trenéři starších + mladších žáků

Hawlasek Lukáš 734 470 951

Smiga Radim 739 653 836

Míček Martin 725 146 200

SOBOTA 7.3. 2020  10:30: domácí zimní liga , soupeř FC ODRA PETŘKOVICE

Sraz na hřišti v Albrechticích 9:45

DRESY BUDOU

NOMINACE:

Gruszkowski, Štirba, Cyž M., Cyž R., Pietak, Přívratská, Mihalco, Kopel, Molinek, Hegedus, Kantor, Klimsza R., Klimsza D., Dinter, Recman

DŮLEŽITÉ  –  NOMINACE K UTKÁNÍM

Milí rodiče, dochází k nutné změně v pravidlech u nominací na utkání, ať už přátelských či mistrovských. Z důvodu, že se nám rozmnožil nešvar neodpovídat trenérům na nominační sms jsme se rozhodli přejít k opatřením. V případě, že se k nám nedostane zpětná vazba na nominační sms 24 hodin před utkáním, bude dítě automaticky vyškrntnuto z nominace na utkání a nahrazeno jiným dítětem!!!

Důvod:

v obou případech zimních turnajů jak u kategorie mladších žáků či starších žáků jsme do poslední chvíle neměli několik potvrzených účastí. Díky tomu, že je předepsán minimální počet hráčů na těchto turnajích jsme hlavně u kategorie starších žáků byli málem z turnaje vyřazeni!!! Uvědomte si, že shánět v pátek večer děti na sobotní ráno je opravdu pozdě…tento nešvar je však bohužel trvalým jevem v našich týmech!!!

ALBRECHTICKÝ FOTBALOVÝ KEMP 2020

termín Albrechtického fotbalového kempu je od čtvrtka 30.7. 2020 –  neděle 2.8. 2020

kemp je určen pro děti ročníku 2005 – 2014

CELKOVÁ CENA KEMPU 1100.-

platba hotově (trenér Hawlasek Lukáš) popřípadě převodem 181219940/0600

(do poznámek uvést jméno + příjmení dítěte + Albrechtický fotbalový kemp)

Cena kempu musí být uhrazena nejpozději do 31.5. 2020!!!

Kapacita kempu je 46 dětí !!!

Hlásit se můžete již těd na hawlin81@seznam.cz (Hawlasek Lukáš)

K dnešnímu dni 5.3. je posledních 10 volných míst!!!

POZOR – DŮLEŽITÉ

Všechny registrované děti ve všech klubech musí zaslat svým trenérům mailové adresy (dodatek k registraci). Bez mailové adresy nebude dítě řádně zapsáno a tudíž nemůže hrát mistrovské zápasy.

Není to nařízení našeho klubu, ale celé Fotbalové asociace České republiky – nutné do konce března

POSTAČÍ MAILOVÁ ADRESA JEDNOHO Z RODIČŮ posílejte trenérům daných kategorií

STARŠÍ + MLADŠÍ ŽÁCI – p. SMIGA RADIM  739 653 836

STARŠÍ PŘÍPRAVKA – p. ŠPLÍCHAL PAVEL 724 314 393

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – p. ADAM VALOŠEK  730 188 064

PŘEDPŘÍPRAVKA – p. KULHÁNEK ONDŘEJ – 777 520 104

Členské příspěvky

Nejpozději do 15.9. je nutno uhradit členské příspěvky za období jaro podzim. Členské příspěvky na toto období byly stanoveny ve výši 750.- dítě

Příspěvky na zimní sezónu sezónu se budou hradit nejpozději do 15.12. a budou činit 1000.- na dítě (v ceně již bude započítán pronájem hal ve Stonavě)

V případě, že máte v klubu také druhé dítě je částka u druhého dítěte poloviční tj. 375.- jaro+podzim a v zimní sezóně 500.-

Tyto členské příspěvky lze hradit převodem na účet č.účtu: 2101662379/2010

Do poznámek či do zprávy pro příjemce je třeba uvést jméno + příjmení dítětě – roč.narození

Dress code – FK Baník Albrechtice

Milí rodiče, klub FK Baník Albrechtice bude zavádět jednotný tréninkový dress code, který bude povinný od měsíce prosince, kdy se týmy budou přesouvat do hal či na umělou trávu apod.

Tento dress code bude sloužit k tomu, abychom vystupovali jednotně na trénincích a zároveň měli k dispozici své vlastní dresy na přípravná utkání, přátelské triangly. (Na oficiální mistrovské utkání a turnaje budou sloužit stávající klubové dresy) Po zakoupení zůstávají dresy Vaším majetkem.

Pokud Vám chybí něco navíc a měli by jste zájem si přiobjednat se slevou z této nabídky firmy JOMA, klidně si přiobjednejte, ale to už je jen na Vás. My můžeme jen doporučit šusťákovou bundu na chladnější tréninkové dny. Všechny kategorie budou mít jednotnou barvu, aby jste mohli dresy přenášet z kategorie do kategorie….

Povinná výbava od měsíce prosince:

dres winner – 265.-

trenky nobel – 180.-

štulpny classic – 120.-

potisk logo FK Baník – 50kč

celkem – 615.-

Nepovinné:

potisk zadní strany dresu křestním jménem – 50 kč

doobjednání jakéhokoliv sortimentu z celkové nabídky

Dresy budeme objednávat v týdenním cyklu tzn. můžete objednávat od pondělí do neděle, kdy bude vždy odeslána objednávka do JOMY

Objednávku lze odeslat pouze pře e-mail a to na adresu hawlin81@seznam.cz, kde uvedete jméno dítěte a také velikosti o které máte zájem. Platbu lze provést opět převodem na číslo účtu 2101662379/2010

U platby nezapomínejte napsat do zpráv jméno a příjmení dítěte!!!

Předběžný program zima 2019/2020

Halový turnaj OFS Karviná 21.12. 2019 hala Slavie Havířov

Halový turnaj OFS Karviná – datum bude upřesněn dle umístění v 1. turnaji (19.1. nebo 2.2.) Slavie

Zimní liga žáků – umělá tráva Albrechtice