Nábor

Chcete, aby Váš syn nebo dcera oblékal dres Baníku Albrechtic a stal se tak součástí našeho fotbalového klubu? Je Vaše dítě pohybově nadané a rádo sportuje? Pozorujete na svém synovi potenciál fotbalisty?  Pak hledáme právě Vás. Přiveďte své dítě do kolektivu spoluhráčů a dejte mu příležitost bavit se nejpopulárnějším sportem. Nábor mládeže probíhá po celý rok.

Nabízíme fotbalový růst pod odborným dohledem, náplň volného času a mnoho příjemných zážitků při práci s dětmi. Klub zajišťuje vše potřebné k celkovému fotbalovému i osobnostnímu vývoji mladého člověka.

Vynikající úroveň péče o mládež v FK Baník Albrechtice je jistě velkým lákadlem přijit mezi nás. Neváhejte ani vy a kontaktujte náš klub FK Baník Albrechtice přiveďte tak ukázat své dítě, které nám předvede dovednosti pod dohledem vysoce kvalifikovaných a zkušených trenérů mládeže v našem sportovním areálu FK Baník!

Všichni chlapci a dívky, kteří si chtějí s námi zatrénovat nebo nám předvést své dovednosti, jsou srdečně zváni.

Nabízíme možnost hrát mládežnické soutěže, kvalitní tréninkovou přípravu pod vedením kvalifikovaných trenérů, tréninky na travnatých hřištích, umělé trávě, v zimním období v tělocvičně.

Zajišťujeme kvalitní využití volného času mládeže, děti mají možnost jít ve stopách svých předchůdců, kteří nyní slaví úspěchy v profesionálním fotbale. Sport není jen o pohybu, formuje osobnost, vede k umění komunikovat, působit v kolektivu, překonávat překážky a zanechává neopakovatelné fotbalové zážitky. Proto přijďte mezi nás.

Klub FK Baník Albrechtice neustále nabírá mladé hráče a hráčky do všech věkových kategorií, proto neváhejte a kontaktujte nás. Veškeré informace či jakékoliv dotazy Vám s radostí poskytne Lukáše Hawlaska na tel. čísle 734 470 951 nebo formou e-mailu na adrese fkbanikalbrechtice@seznam.cz.

Všechny nově příchozí děti si mohou fotbal v našem klubu vyzkoušet. Každé dítě , které se zapojí do našeho kolektivu má 14 dní na to, aby prokázalo své pohybové schopnosti a vlohy pro fotbal. Po 14 dnech následuje schůzka s trenérem dané kategorie kde se rodič dozví zda bude dítě do klubu přijato či nikoliv.

Přijď mezi nás a staň se fotbalistou!

TĚŠÍME SE NA VÁS!