Příprava mládeže: Dorost s Horní Suchou prohrál o dva góly

Ve středu 16. srpna odehrál dorost Baníku na domácí půdě v rámci letní přípravy poslední přípravné utkání před úvodním soutěžním utkání v nové sezóně s Horní Suchou, která hraje o dvě soutěže, a to Krajský přebor. V tomto přípravném utkání naši dorostenci prohráli výsledkem 2:4, když po poločase vedli naší mladí hráči výsledkem 2:0. Za dorost Baníku se prosadil Matěj Hegedüs a Jakub Knybel.

FK Baník Albrechtice (Dorost) – SK Horní Suchá 2:4 (2:0)

Branky Baníku: Hegedüs Matěj, Knybel Jakub

Komentář trenérů: „Dneska jsme odehráli utkání proti soupeři, který hraje o dvě soutěže výše. První poločas jsem nastoupili proti mladšímu dorostu s některými staršími hráči soupeře a v prvním poločase jsem dokázali soupeře porazit o dvě branky. Ve druhém poločase již nastoupil soupeř jen se staršími kluky a bylo to znát, ale i tak kluci si vypracovali nějaké šance a mohli vstřelit branku. Kvalita však ve druhém poločase byla na straně soupeře, bylo by špatné, kdyby to tak nebylo, ale naši kluci předvedli v úmorném vedru poctivý spolehlivý výkon. Pro nás to byla dobrá zkouška.“

Teď již čeká dorostence Baníku několik tréninkových jednotek, na kterých se budou připravovat na první mistrovské utkání v nové sezóně, které odehrají v sobotu 26. srpna od 11:30 hodin na hřišti FK Těrlicko 2022 „B“. Přijeďte naše mladé hráče podpořit!