Dorostence Baníku čeká domácí turnaj pod názvem Memoriál Františka Kotrlíka

Dorost Baníku zahájil v sobotu 29. července letní přípravu na nový soutěžní ročník a již v sobotu 5. srpna mají dorostenci trenérského dua, kterým je Martin Míček a Marek Chmiel na programu domácí premiérový turnaj pod názvem Memoriál Františka Kotrlika, který se bude konat pod hlavičkou Baníku Albrechtice, jako pořadatel turnaj. Hrát se bude na obou hřištích v krásném Albrechtickém areálu.

Šest týmů ve dvou skupinách s tím, že každý celek má zajištěny na turnaji dva zápasy. Kromě našich dorostenců se na turnaji představí Orlová, Staré Město u Frýdku – Místku, Horní Suchá, Těrlicko 2022 a Hlubina. Naši dorostenci se představí na hlavním hřišti ve skupině A, kde se utkají s Orlovou a se Starým Městem u Frýdku – Místku. Vítěz bude hrát poté finálový zápas o celkové vítězství a druhý tým ve skupině čeká souboj o celkové třetí místo. Druhá skupina B, která se bude hrát na druhém hřišti v našem krásném areálu se představí Horní Suchá, Těrlicko 2022 a ostravská Hlubina. Utkání ve skupině se budou hrát dvakrát pětadvacet minut a o umístění dvakrát třicet minut.

Začátek turnaje je naplánován na 9 hodinu, kdy se v prvních zápasech představí naši dorostenci proti Orlové. Druhou skupinu zahájí souboj Horní Suché proti Těrlicku 2022. Druhé utkání ve skupině A čeká opět naše dorostence proti Starému Městu u Frýdku – Místku a ve druhé skupině se představí ostravská Hlubina proti Těrlicku 2022. Skupinu A uzavře utkání Orlové se Starým Městem u Frýdku – Místku a skupinu B utkání Horní Suché s ostravskou Hlubinou.

Po zápasech ve skupinách bude následovat přestávka na oběd a poté budou souběžně se hrát utkání o celkové vítězství a o třetí místo. Vše uzavře vyhlášení výsledků turnaje.

Harmonogram a skupiny turnaje – Memoriál Františka Kotrlíka

Skupina A

První SC Staré Město

MSK Orlová

FK Baník Albrechtice

.

Skupina B

SK Horní Suchá

FK Těrlicko 2022

TJ UNIE Hlubina

.

Skupina A (Hlavní hřiště) 2 x 25 minut:

9:00 FK Baník Albrechtice – MSK Orlová
10:00 První SC Staré Město – FK Baník Albrechtice
11:00 MSK Orlová – První SC Staré Město

.

Skupina B (Druhé hřiště) 2 x 25 minut:

9:00 FK Těrlicko 2022 – SK Horní Suchá
10:00 TJ UNIE Hlubina – FK Těrlicko 2022
11:00 SK Horní Suchá – TJ UNIE Hlubina

.

12:00 – 13:00 přestávka na oběd

.

13:15 | 1 ze skupiny A – 1 ze skupiny B (Hlavní hřiště) 2 x 30 minut
13:15 | 2 ze skupiny A – 2 ze skupiny B (Druhé hřiště) 2 x 30 minut

.

14:30 | vyhlášení výsledků a slavnosti ukončení turnaje