Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů se představí na hřišti Bystřice. Dorostenci po dvou volných víkendech bez utkání se představí na hřišti ve Věřňovicích. Starší a mladší žáci zajíždí na hřiště Kopřivnice. B tým mladších žáků čeká utkání na hřišti mužstva FK Těrlicko 2022. Starší přípravku čeká souboj na hřišti Záblatí. Mladší přípravka se utká s domácí týmem MFK Havířov modří. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 28. května 17:00 (Bystřice): TJ Bystřice – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Neděle 28. května 13:30 (Dolní Lutyně – Věřňovice): TJ Sokol Věřňovice – FK Baník Albrechtice (Dorost)

Sobota 27. května 9:00 (Kopřivnice): FC Kopřivnice – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Sobota 27. května 10:45 (Kopřivnice): FC Kopřivnice – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci)