Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Dorost měl o víkendu volno. Starší žáci a mladší žáci odehráli domácí utkání proti Kozlovicím. B tým mladších žáků odehrál domácí utkání s B týmem MFK Havířov. Starší přípravka měla kvůli nepříznivému počasí utkání s týmem MSK Orlová odloženo na pondělí 5. června. Mladší přípravka se představila doma proti mužstvu FK Bospor Bohumín. Více uvnitř článků.

FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – FC Kozlovice 10:3 (3:1)

V sobotu 20. května čekalo na starší a mladší žáky další soutěžní utkání, a to na domácí půdě s týmem FC Kozlovice. Starší žáci svého soupeře porazili výsledkem 10:3 a stále se drží na prvním místě. Mladší žáci se svým soupeřem remizovali výsledkem 2:2.

Branky: 6., 62. a 69. Roudenský Samuel, 18. a 21. Hawlasek Daniel, 51. a 68. Fülöp Nickolas, 39. Chobot Daniel František, 53. Mrajca Adam, 66. Melecký Václav – 33. a 37. Krpec Přemysl, 49. Krpec Maxim, Rozhodčí: Dytko Gustav, Počet diváků: 34

Sestava Baníku: Hruška Vít – Mattausch Vojtěch, Kunčický Martin, Križan Matěj, Řuchovský Petr, Pawlas Tobiáš, Mrajca Adam, Šplíchal Patrik, Culinka Jakub, Roudenský Samuel, Melecký Václav, Hawlasek Daniel, Fülöp Nickolas, Cyž Radek, Chobot Daniel František. Trenéři: Hawlasek Lukáš, Šplíchal Pavel a Roudenský Roman

.

FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – FC Kozlovice 2:2 (1:1)

Branky: 7. Mattausch Vojtěch, 33. Bigas Filip – 4. Žáček Matyáš, 57. Prašivka David, Rozhodčí: Dytko Gustav, Počet diváků: 34

Sestava Baníku: Lanča Jonáš – Olszar Ondřej, Sladký Marek, Šebestík Benjamin, Bigas Filip, Kempný Filip, Brachaczek Tomáš, Kunčický Lukáš, Mattausch Vojtěch, Reli Jakub, Řuchovský Petr. Trenéři: Valošek Adam, Culinka Miroslav a Uryga Radek

Trenéři: „I když utkání skončilo remízou, tak dnes zvítězila jednoduchost. Někteří naši hráči si myslí, že projít středem obrany soupeře přes pět hráčů na malém prostoru, je lahůdka. A neustále to opakujeme. Pro soupeře není nic snadnějšího, než míč prostě uklidit. Dokud nepřestaneme na hřišti slzet a budeme se soustředit na výkon rozhodčího, nikam se neposuneme. Dnes nikdo neudělal nic špatně, šance byly opět na dva zápasy. Těch tutových aspoň pět. Pozitivní je, že se stále máme čas rozvíjet a jde nám to. Z naší strany jsme viděli dnes jeden odkop, jinak vše hrajeme. Stále věříme, že toto vše kluci později zúročí. Výborný výkon dnes opět podal Vojtěch Mattausch a v bráně Jonáš Lanča.“

.

FK Baník Albrechtice „B“ (Mladší žáci) – MFK Havířov „B“ 2:4 (1:3)

Béčko mladších žáků sehrálo v sobotu 20. května také utkání na domácí půdě, kdy přivítalo první tým tabulky, a to béčko MFK Havířov. A ve vyrovnaném utkání náš B tým prohrál výsledkem 2:4.

Branky: 4. Baroš Max z pok. kopu, 39. Lanča Jonáš – 21. a 28. Chrostek Tobiáš, 9. Mlýnský Lukáš, 62. Kohut Vojtěch, Rozhodčí: Stejskal Karel, Počet diváků: 30

Sestava Baníku: Stachura Lukáš – Olszar Ondřej, Culinka Ondřej, Baroš Max, Reli Jakub, Lanča Jonáš, Nalevajka Vojtěch, Wilczek David, Skotnica Jan, Zuczek Petr, Kunčický Patrik, Brachaczek Tomáš. Trenéři: Valošek Adam, Culinka Miroslav a Uryga Radek

Trenéři: „Žádný debakl, možná i k překvapení kluků samotných, se dnes nekonal. Přivítali jsme vedoucí tým MFK Havířov a kluci se vydali ze všech sil. Někteří předvedli své maximu. Opět vynikající Stachura v bráně, v poli Lanča, Baroš a Reli. Utkání bylo opravdu vyrovnané, soupeř si vytvořil chvilkovou převahu, která se mu povedla zúročit. Na klucích bylo vidět, že chtějí hrát fotbal, což se jim poslední zápasy, s výjimkou Těrlicka, dařilo.“

FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) – FK Bospor Bohumín 4:27

V pondělí 22. května sehrála mladší přípravka další mistrovské utkání aktuální sezóny, a to na domácí půdě s týmem FK Bospor Bohumín. A v tomto utkání mladší přípravka prohrála vysoko 4:27

Branky Baníku: Szász Hugo, Zahraj Gabriel František, Ličák Kryštof, Stanichnyi Maksym

Sestava Baníku: Ličák Štěpán – Szász Hugo, Warta Štěpán, Zahraj Gabriel František, Dobrovodský Lukáš, Šenkeřík Jaroslav, Ličák Kryštof, Stanichnyi Maksym, Križan Alex. Trenéři: Smiga Radim a Ličák Michal