Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme konečně tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Dorost doma přivítal lídra tabulky z Petřvaldu u Karviné.. Starší žáci a mladší žáci nejdříve v sobotu doma se střetli se Starým Městem u Frýdku – Místku a poté v pondělí odehráli dohrávku na hřišti Frenštátu pod Radhoštěm. B tým mladších žáků se představil doma s týmem Horní Suché. Starší přípravka sehrála utkání doma s Bohumínem. Mladší přípravka se představila na hřišti mužstva MFK Havířov bílí. Více uvnitř článků.

FK Baník Albrechtice (Dorost) – TJ Petřvald u Karviné 3:2 (2:0)

V neděli 7. května sehrálo další jarní mistrovské utkání v aktuální sezóně mužstvo dorostenců, a to opět na domácí půdě, kdy se střetlo s lídrem tabulky z Petřvaldu u Karviné. A toto utkání naší dorostenci zvládli a svého soupeře porazili zaslouženým výsledkem 3:2.

Branky: 22. Cyž Matěj, 25. Gruszkowski Jakub, 72. Porembski Jan – 85. Böhm Štěpán, 85. Sušila Aleš, ŽK: 89. Gruszkowski Jakub – 73. Böhm Štěpán, Rozhodčí: Martínek Roman, Počet diváků: 50

Sestava Baníku: Šlampiak Petr – Himlar Ondřej, Himlar Jiří, Cyž Radek, Hegedüs Matěj – Gruszkowski Jakub, Porembski Jan, Cyž Matěj, Miczka Václav – Knybel Jakub, Schneider Patrik. Střídali: Mihalco Ondřej, Mrowiec Daniel, Studník Michael. Trenéři: Míček Martin a Chmiel Marek

Trenéři: „Dnes jsme na své půdě přivítali druhý celek tabulky. Soupeř přijel oslaben, ale i tak odehrál kvalitní utkání. První poločas byl v naší režii a do kabin jsme odcházeli s dvoubrankovým vedením. Podařilo se nám přidat i třetí gól a vše se schylovalo ke klidnému konci. Jenže to u nás především na jaře vůbec neplatí. Asi super pro diváky, ale už méně pro nás. V posledních pěti minutách soupeř snížil na rozdíl jediné branky a bylo drama. Jsme rádi, že se nám to podařilo udržet (ne jako v Těrlicku) a zaslouženě brát tři body. Klukům musíme opět poděkovat.“

.

FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – První SC Staré Město 3:1 (0:1)

V sobotu 6. května sehráli starší a mladší žáci další jarní mistrovské utkání aktuální sezóny, a to doma s týmem První SC Staré Město. Oba naše týmy získaly opět plný počet bodů. Starší žáci zvítězili výsledkem 3:1, když prohrávali po poločase 0:1 a mladší žáci svého soupeře také porazili, a to výsledkem 6:1.

Branky: 36. vlastní, 38. Cyž Radek, 70. Roudenský Samuel – 12. Vojkůvka Tobiáš, ŽK: 42. Sobek Lukáš, Rozhodčí: Kostka Tomáš, Počet diváků: 34

Sestava Baníku: Kočemba Daniel – Jokiel Jakub, Culinka Jakub, Kunčický Martin, Križan Matěj, Skotnica Samuel, Pawlas Tobiáš, Mrajca Adam, Šplíchal Patrik, Hruška Vít, Roudenský Samuel, Kübl Jan, Melecký Václav, Hawlasek Daniel, Fülöp Nickolas, Cyž Radek, Chobot Daniel František. Trenéři: Hawlasek Lukáš, Šplíchal Pavel a Roudenský Roman

Trenéři: „Sobotní utkání se Starým Městem jsme začali hodně vlažně a byli jsme za to potrestáni vedoucím gólem hostů. Bohužel trend který jsme nastolili na začátku,jsme udržovali po celý první poločas. Bez pohybu, bez sebevědomí, bez důrazu, nefotbalové řešení různých situací. Byl to hodně špatný výkon. Naštěstí jsme se opět zlepšili po pauze, začalo přicházet velké množství šancí,kluci ožili a nastříleli 3 branky a spálili ještě velké množství šancí. Kluky je třeba pochválit za to, že 3 z 5 jarních utkání dokázali otočit ve svůj prospěch a ukázali, že se nevzdávají i když se tolik nedaří,ve hře se však musí hodně zlepšit.“

.

FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – První SC Staré Město 6:1 (3:1)

Branky: 28., 31. a 57. Kočemba Daniel, 25. Zahatlan Adam z pok. kopu, 27. Mattausch Vojtěch, 32. Reli Jakub – 5. Sysala Lukáš, Rozhodčí: Kostka Tomáš, Počet diváků: 30

Sestava Baníku: Stachura Lukáš – Kočemba Daniel, Lanča Jonáš, Jokiel Jakub, Mattausch Vojtěch, Sladký Marek, Šebestík Benjamin, Brachaczek Tomáš, Kempný Filip, Valošek Oliver, Zahatlan Adam, Reli Jakub. Trenéři: Valošek Adam, Culinka Miroslav a Uryga Radek

Trenéři: „Dnes bychom začali slovy chvály. Kluci v nepříjemném počasí zvládli kluzký terén a nelehkého soupeře ze Starého města. Všichni, ale opravdu všichni, předvedli nadstandardní výkon. Podržel nás dnes výborný gólman, Lukáš Stachura. Výborně se prezentoval taktéž Daniel Kočemba. Ale abychom jen nechválili. Máme to těžké, soupeř se na nás vždy dobře připraví, vzadu se s tím nepáře. Taky na začátku je vidět, že soupeř chce více, chce se dostat do vedení a hru nám znepříjemnit. A to se daří. Naši kluci jsou vždy na začátku jako opaření a místo nátlaku jen koukají. Dnes bylo ale na naší straně od všeho něco a především vůle. Hezké individuální i kombinační akce. Klukům děkujeme, taktéž rodičům.“

.

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 1:2 (0:1)

V pondělí 8. května čekala na starší a mladší žáky dohrávka patnáctého kola, a to na hřišti Frenštátu pod Radhoštěm. Starší žáky čekal přímý souboj o první místo v tabulce. A starší žáci tento souboj zvládli a zvítězili výsledkem 2:1, což je posunulo na první místo. Mladší žáci narozdíl od svých starších spoluhráčů dohrávku nezvládli a prohráli výsledkem 8:5, ale i tak drží průběžně první místo v soutěžní.tabulce.

Branky: 49. Hadvižďak Ondřej – 21. Roudenský Samuel, 23. Mrajca Adam, Rozhodčí: Seidler David, Počet diváků: 35

Sestava Baníku: Kočemba Daniel – Jokiel Jakub, Culinka Jakub, Križan Matěj, Skotnica Samuel, Pawlas Tobiáš, Mrajca Adam, Šplíchal Patrik, Hruška Vít, Roudenský Samuel, Kübl Jan, Melecký Václav, Hawlasek Daniel, Fülöp Nickolas, Cyž Radek, Chobot Daniel František. Trenéři: Hawlasek Lukáš, Šplíchal Pavel a Roudenský Roman

Trenéři: „V pondělí jsme zajížděli do Frenštátu,kde jsme odehráli velice těžké utkání, které rozhodovalo o tom,kdo se usadí po zápase na prvním místě. Na rozdíl od posledního zápasu jsme výborně začali a celý první poločas jsme byli lepším a hlavně nebezpečnějším týmem a naši převahu jsme korunovali dvěmi brankami. Krásně se z přímého kopu trefil Sam Roudenský a po něm uzavřel poločasové skóre Áďa Mrajca. Za první poločas jsme neproměnili ještě 4 výborné šance. V druhém poločase nás sice soupeř přitlačil,ale velké brankové příležitosti si nevytvořil. Kluci zaslouženě vyhráli, když předvedli asi nejlepší výkon v jarní části a střídají tak Frenštát na prvním místě v tabulce. Chtěl bych pochválit celý tým za předvedený výkon. Musím však vyzvednout hlavně výkon Radka Cyže, který byl opravdu neprostupný jako skála a také Danyho Hawlaska, který nám jen v prvním poločase vytvořil svými průnikovkami 4 výborné šance.“

.

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) 8:5 (4:1)

Branky: 30., 48. a 51. Holeňa Matyáš, 14. a 19. Mičan Matthev, 32. a 42. Veselý Jan, 6. Žyla Richard – 31. a 46. Mattausch Vojtěch, 38. a 57. Kočemba Daniel, 27. Valošek Oliver, Rozhodčí: Seidler David, Počet diváků: 25

Sestava Baníku: Lanča Jonáš – Zuczek Petr, Jokiel Jakub, Brachaczek Tomáš, Kočemba Daniel, Mattausch Vojtěch, Reli Jakub, Zahatlan Adam, Sladký Marek, Valošek Oliver, Kempný Filip. Trenéři: Valošek Adam, Culinka Miroslav a Uryga Radek

.

FK Baník Albrechtice „B“ (Mladší žáci) – SK Horní Suchá 9:0 (5:0)

V sobotu 6. května sehrálo další mistrovské utkání aktuální sezóny béčko mladších žáků, a to na domácí půdě s týmem SK Horní Suchá. A v tomto utkání béčko mladších žáků vyhrálo zaslouženým a vysokým výsledkem 9:0.

Branky: 6., 47., 48. a 68. Reli Jakub, 14., 19. a 34. Mattausch Vojtěch, 2. Stachura Lukáš, 56. Baroš Max, Rozhodčí: Bureš Stanislav, Počet diváků: 20

Sestava Baníku: Lanča Jonáš – Stachura Lukáš, Skotnica Jan, Zuczek Petr, Culinka Ondřej, Reli Jakub, Mattausch Vojtěch, Wilczek David, Piskorz Filip, Kunčický Patrik, Baroš Max. Trenéři: Valošek Adam, Culinka Miroslav a Uryga Radek

Trenéři: „Druhý zápas v řadě, který se klukům vyvedl. Šli jsme do zápasu s nastavením, hrát nátlakovou hru od začátku. Šikovný Jakub Reli, nabudil tým jako správný kapitán. Suchá přijela s jedním hráčem na střídání, to se samozřejmě fyzicky na tom prostoru projeví. Ale kluci nenechali nic náhodě od první minuty. V bráně pro změnu kraloval Jonáš Lanča a neměl to úplně jednoduché, jak se zdá. Dokonce zlikvidoval penaltu. V brankářích máme tuto sezónu obrovskou konkurenci. Ale na druhou stranu je dobře, že si všichni brankáři mohou zahrát i v poli. Všem děkujeme.“

.

FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – FK Bospor Bohumín 9:13

Ve čtvrtek 4. května sehrála starší přípravka další mistrovské utkání aktuální sezóny, a to na domácí půdě, kdy se střetla s týmem FK Bospor Bohumín. A v tomto utkání starší přípravka prohrála výsledkem 9:13.

Branky Baníku: Culinka Ondřej 4, Wojtyna Vojtěch 3, Kania David, Valošek Tobiáš

Sestava Baníku: Nalewajka Marek – Camaj Damian, Hermann Matias, Culinka Ondřej, Kania David, Križan Felix, Jakub, Martínek Vojtěch, Valošek Eliáš, Valošek Tobiáš, Wojtyna Vojtěch, Hermannová Klára. Trenéři: Hermann Martin a Valošek Dan

.

MFK Havířov bílí – FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) 24:6

V pondělí 8. května sehrála mladší přípravka další jarní mistrovské utkání aktuální sezóny, a to na půdě mužstva MFK Havířov bílí. A v tomto utkání mladší přípravka prohrála vysoko 24:6.

Branky Baníku: Ličák Kryštof 3, Wlosok Vojtěch 2, Warta Štěpán

Sestava Baníku: Ličák Štěpán – Pospíšil Ondřej, Žemlička Richard, Nitsche Jakub, Červenka Mikuláš, Warta Štěpán, Ličák Kryštof, Šenkeřík Jaroslav, Wlosok Vojtěch. Trenéři: Smiga Radim a Ličák Michal

Trenéři: „Úvod utkání se nám moc nepovedl. Kluci jakoby byli ještě ve víkendovém režimu a spíše odpočívali než makali. Naštěstí si nechali poradit a ve zbytku utkání zabrali. Předvedli nám pár dobrých akcí a byli odměněni i několika vstřelenými góly!“