Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Všechny naše mužstva se představí na domácí půdě. Mužstvo mužů čeká velké derby doma se Stonavou. Dorostence čeká domácí souboj s týmem TJ Havířov – Dolní Datyně. Starší a mladší žáky se také představí doma, a to s týmem Fryčovic. B tým mladších žáků se představí poprvé na domácí půdě proti mužstvu MFK Havířov C. Starší přípravku čeká první jarní utkání doma s Karvinou. Mladší přípravku čeká také první jarní domácí utkání proti Karviné B. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 16. dubna 16:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Muži A) – SK Stonava

Neděle 16. dubna 13:45 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Dorost) – TJ Havířov-Dolní Datyně

Sobota 15. dubna 9:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – TJ Sokol Fryčovice

Sobota 15. dubna 10:45 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – TJ Sokol Fryčovice