Tvrdý direkt na hřišti nováčka, SK Tichá – Baník Albrechtice 8:3

Tak to se vůbec nepovedlo! Na tento výsledek bude potřeba co nejrychleji zapomenout. Albrechtičtí fotbalisté sobotní utkání na hřišti nováčka pod názvem SK Tichá totálně nezvládli a utrpěli debakl 8:3. Po dvou jarních výhrách přišla první porážka, na kterou je třeba rychle zapomenout. Mezi střelce v tomto velmi nepovedeném utkání se za Baník zapsala trojice Lukáš Vagner, Antonín Chumchal a Marcin Žyla.

SK Tichá – FK Baník Albrechtice 8:3 (4:2)

Branky: 14., 24. a 64. Švrček Radim, 16. a 60. z pok. kopu Tománek Martin, 30. Kocián Dominik, 55. Švrček Ondřej, 84. Kunčík Lukáš – 43. Vagner Lukáš, 44. Chumchal Antonín, 69. Žyla Marcin, ŽK: 89. Čuport Alex, ČK: 63. Přeček Ondřej, Rozhodčí: Kyselý Jiří – Hrňa Petr, Hrdina Lukáš, Počet diváků: 135

SK Tichá: Pikulík – Kocián T., Kudýn, Balcárek, Tuček – Kocián D., Svoboda (56. Kunčík), Fajčák – Tománek (65. Kaša), Švrček O. (85. Bartoš), Švrček R. (83. Čuport). Trenér: Kula Daniel

FK Baník Albrechtice: Křístek – Zielonka (37. Porembski), Kociolek Jakub, Vagner, Přeček – Žyla D., Šimák (85. Cyž M.), Žyla M., Piecha (83. Schneider), Izaiáš – Chumchal (83. Hruška). Trenér: Taussig Robert

Trenér Robert Taussig: „Dnešní zápas u nováčka soutěže jsme totálně prospali. Už od úvodu zápasů jsme tahali za kratší konec. Výkon byl mdlý bez důrazu a bojovností. Domácím vyšel úvod a po třiceti minutách vedli 4:0 a zahazovali další vyložené šance. My jsme se vzchopili na konci poločasu a dvěma slepenymi góly snížili. Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním výsledek otočit. Měli jsme pár závaru a šanci, ale pak přišel pátý gól z čistého nebe a bylo rozhodnuto. Kupili jsme triviální chyby. Soupeři praktický góly nabízeli na zlatém podnosu. Náš zmar dovršili další góly a červená karta! Soupeři vyšlo na co sáhl, pomalu každá střela skončila v sítí. Ale svým výkonem si za vítězstvím šel. My jsme byli mdlý bez šťávy a nápadů, a potupný debakl jsme si vypili do dna. Jsem strašně zklamaný! Za dnešní výkon si nikdo na večeři nezaslouží ani párek v rohlíku.“