Zbytečná domácí porážka, Baník Albrechtice – Lučina 0:1

Další mistrovské utkání odehrálo naše mužstvo mužů. Tentokrát na svátek ve středu 28. září dohrávku sedmého kola, a to na domácí půdě s týmem Finstal Lučina. V dohrávce padla jediná branka, o kterou se bohužel ke smůle Baníku postaral hostující Michal García. I když naši hráči měli po většinu utkání míč na svých kopačkách, ale vázlo jim však přesnější zakončení, hlavně v prvním poločase, kdy si vypracovali několik šancí, a tak odešli z této dohrávky poraženi a zbytečně ztratily tři body.

FK Baník Albrechtice – Finstal Lučina 0:1 (0:0)

Branky: 46. García Michal, ŽK: 85. Chumchal Antonín – 65. Blahut Jan, Rozhodčí: Beran Jan – Hošek Jiří, Písečný Lukáš, Počet diváků: 206

FK Baník Albrechtice: Gradek – Žyla D., Kociolek Jakub, Hovůrka, Čermák – Porembski (54. Kociolek Jan), Žyla M., Wojtyna (54. Přeček), Vagner (72. Klus), Izaiáš – Chumchal. Trenér: Kohút Dušan

Finstal Lučina: Filipec – Tomíček R., Goroš (47. Myšinský J.), Bubík (73. Geleta), Majer – Krčmárik, García (73. Tomíček K.), Blahut, Fukala – Chlebek (90. Carter), Mokryš. Trenér: Fukala Pavel