Role favorita splněna, Baník jde v poháru dále

A mužstvo Baníku sehrálo včera utkání okresního poháru OFS Karviná, a to na hřišti mužstva TJ Lokomotiva Louky. Na hřišti v Karviné – Louky Baník splnil roli favorita a postupuje v poháru OFS Karviná do dalšího kola. Baník nejdříve poslal do vedení ve 12. minutě Petr Čermák, poté domácí ve druhém poločase dokázali vyrovnat v 56. minutě, ale Baník se dostal zpět do vedení v 70. minutě zásluhou Marcina Žyly a v 90. minutě potvrdil postup Baníku v samostatném úniku a přesným zakončením Jakub Kociolek.

TJ Lokomotiva Louky – FK Baník Albrechtice 1:3 (0:1)

Branky: 56. Bélai Kristofer – 12. Čermák Petr, 70. Žyla Marcin, 90. Kociolek Jakub, Bez ŽK, Rozhodčí: Svoboda Marian – Ciesla David, Chmiel Marek, Počet diváků: 200

TJ Lokomotiva Louky: Tesař – Mitura, Hekele (80. Glac), Novák – Bélai K. (80. Bizoň), Piecha, Mráček, Bélai D. (74. Heinisch), Ludvík (50. Mončka) – Konderla, Blaho (74. Hrkel). Trenér: Bizoň Jakub

FK Baník Albrechtice: Křístek – Žyla D., Kociolek Jakub, Vagner, Čermák – Porembski, Klus, Žyla M., Dorozlo, Izaiáš – Kociolek Jan. Trenér: Kohút Dušan

V dalším kole okresního poháru OFS Karviná se utkají svěřenci Dušana Kohúta s týmem TJ Internacionál Petrovice, hrající 1.B třídu skupinu C. Utkání se odehraje na hřišti Petrovic ve středu 21. září od 16:00 hodin.