Ve druhém přípravném utkání dorost zvítězil

Druhý přípravný duel v rámci letní přípravy mají za sebou svěřenci trenérů Martina Míčka a Marka Chmiela. V sobotu 13. srpna dorost Baníku zvítězil na hřišti divizního mladšího dorostu MFK Havířov výsledkem 3:2. Po úvodní porážce v prvním utkání přípravy předvedl Baníkovský dorost výborný kolektivní výkon a svého soupeře zaslouženě porazil. Za Baník se prosadil třikrát Robin Kantor.

MFK Havířov U17 – FK Baník Albrechtice (Dorost) 2:3 (2:1)

Branky Baníku: Kantor Robin 3

Sestava Baníku: Himlar Jiří – Drozdzik Marek, Kopel Ondřej, Cyž Radek, Mihalco Ondřej – Gruszkowski Jakub, Porembski Jan, Šlampiak Petr, Hegedüs Matěj – Feber Denis, Kantor Robin. Střídali: Himlar Ondřej, Fülöp Nickloas, Recman Václav

Trenér Martin Míček: „Dnes jsme nastoupili k druhému přátelském utkání s divizním mladším dorostem MFK Havířov. Začátek utkání jsme nezachytili dle našich představ a brzy prohrávali 0:2. Kluci postupem času získávali jistotu na kopačkách a vyrovnali se soupeři. Fyzicky to bylo mnohem lepší, než minule. Do poločasu se nám povedlo snížit. Ve druhé půli jsme zápas otočili a zvítězili 3:2. Všichni na place dnes odvedli maximum a ukázali nám i sobě, že jdeme správnou cestou. Velké díky patří i novému gólmanovi, Jirka Himlar nás podržel.“

Další přípravný zápas dorostence Baníku čeká již dnes ve čtvrtek 18. srpna, kdy se představí v domácím areálu, kde se utkají s dorostem SK Stonava od 17.30 hodin. Přijďte naše mladé dorostence podpořit!