Na úvod nové sezóny remíza, Baník Albrechtice – Spartak Jablunkov 1:1

A mužstvo Baníku sehrálo v neděli 14. srpna na domácí půdě úvodní mistrovské utkání nové sezóny 1.A třídy skupiny B, ve kterém Baník přivítal tým 1. FK Spartak Jablunkov. Baník v úvodním utkání remizoval nerozhodně 1:1. Do vedení se nejdříve dostali hosté v 11. minutě, ale Baník dokázal rychle na úvodní gól Jablunkova odpovědět, když se ve 13. minutě prosadil Antonín Chumchal. Další branka již v utkání nepadla a Baník si tak na úvod nové sezóny připsal jeden bod za výsledek 1:1.

FK Baník Albrechtice – 1.FK Spartak Jablunkov 1:1 (1:1)

Branky: 13. Chumchal Antonín – 11. Martynek David, Bez ŽK, ČK: 89. Puczok Jakub, Rozhodčí: Klimek Tomáš – Revaj Jakub, Klimek Tomáš, Počet diváků: 120

FK Baník Albrechtice: Gradek – Šiška (46. Cieslawski), Kociolek Jakub, Vagner, Čermák (63. Cyž M.) – Žyla D., Žyla M., Klus (46. Porembski), Izaiáš – Hovůrka (72. Dorozlo), Chumchal. Trenér: Kohút Dušan

1.FK Spartak Jablunkov: Haratyk – Bocek (81. Karch), Hudzieczek M., Hupka (81. Kocur), Puczok – Szotkowski R. (85. Borski R.), Nieslaník T., Petružálek, Michálek (59. Borski B.) – Martynek, Raszka (59. Nieslanik A.). Trenér: Fazekaš Radek