Statistiky II – Jakub Kociolek nejvytíženějším hráčem

Druhou a zároveň poslední část základních statistických údajů věnujeme odehraným zápasům a minutáži. Celkově nejvytíženějším hráčem co se týče minut i zápasů na hřišti, je tedy jen jeden král (chcete-li Superman) – obránce a odchovanec Baníku Jakub Kociolek.

Po roce tady máme opět statistiku – nejvytíženější hráče skončené sezóny – krále (chcete-li Superman)! Ze statistik vyplývá, že letos nejvytíženějším fotbalistou Baníku je Jakub Kociolek.

Zasáhl do všech čtyřiadvaceti utkání. Stejný počet zápasů měl ještě nejlepší střelec Antonín Chumchal, ale ten byl v několika utkáních vystřídán a má tak menší minutáž. O zápas méně měl Daniel Žyla, ale minutáž měl jednoznačně nejvyšší, jak již bylo zmíněno – odchovanec Jakub Kociolek, který odehrál plná počet minut 2160 minut. Druhým nevytěžovanějším hráčem podle počtu odehraných minut byl nejlepší střelec Baníku – Antonín Chumchal. Těsně za ním pak je Daniel Žyla. Všech čtyřiadvacet zápasů odehrála tedy jen dvojice Jakub Kociolek a Antonín Chumchal, ale maximální porce 2160 minut „padla“ jen u Jakuba Kociolka.

Když se na statistiky podíváme pouze s ohledem na jarní část, tak všech dvanáct utkání odehrála čtveřice Jakub Kociolek, Břetislav Gradek, Antonín Chumchal a David Grabowski. Celkem se objevilo albrechtických fotbalistů v sezóně pětadvacet.

Celkem zápasů (max. 24)

24 – Kociolek Jakub, Chumchal Antonín, 23 – Žyla Daniel, 22 – Gradek Břetislav, 20 – Žyla Marcin, Golasowski Lukáš, Izaiáš Tomáš, 19 – Hovůrka Jan, 18 – Přeček Ondřej, Kubiena Petr, 16 – Konczyna David, 15 – Cieslawski Martin, 14 – Vagner Lukáš, 12 – Grabowski David, 11 – Michejda Vojtěch, 9 – Šiška Martin, Dorozlo David, Pešek Jiří, 6 – Šlampiak Dominik, 4 – Čermák Petr, Křístek Vojtěch, 1 – Chmiel Marek, Ledvina David, Smiga Radim.

Celkem zápasů na jaře (max. 12)

12 – Kociolek Jakub, Gradek Břetislav, Chumchal Antonín, Grabowski David, 11 – Vagner Lukáš, Žyla Daniel, Izaiáš Tomáš, Michejda Vojtěch, 10 – Přeček Ondřej, 9 – Hovůrka Jan, Žyla Marcin, Golasowski Lukáš, 8 – Cieslawski Martin, 7 – Kubirena Petr, 5 – Konczyna David, 4 – Čermák Petr, 2 – Dorozlo David, 1 – Chmiel Marek, Ledvina David, Křístek Vojtěch, Smiga Radim.

Celkem počet minut (max. 2340)

2160 – Kociolek Jakub, 2119 – Chumchal Antonín, 2044 – Žyla Daniel, 1980 – Gradek Břetislav, 1651 – Golasowski Lukáš, 1603 – Izaiáš Tomáš, 1591 – Žyla Marcin, 1551 – Hovůrka Jan, 1548 – Kubiena Petr, 1284 – Přeček Ondřej, 1097 – Cieslawski Martin, 970 – Vagner Lukáš, 931 – Konczyna David, 738 – Pešek Jiří, 505 – Michejda Vojtěch, 465 – Šiška Martin, 378 – Dorozlo David, 364 – Gabowski David, 238 – Křístek Vojtěch 199 – Šlampiak Dominik, 142 – Čermák Petr, 90 – Chmiel Marek, 58 – Ledvina David, 19 – Smiga Radim.