Statistiky I. – Král střelců? Antonín Chumchal

Pár dnů dovolené využijeme k ohlédnutí za skončenou soutěžní sezónou, která se po konečné třetí příčce hodnotila pozitivně. Je čas se podívat na střelce, nahrávače, brankáře a karetní hříšníky!

Albrechtičtí zakončili sezónu 2021/2022 na třetím místě se ziskem 43 bodů za dvanáct výher, sedm remíz a pět porážek při skóre 57:34. Za sebou nechali Stonavu, Dobrou, která se nezachránila, samé zkušené týmy – Jablunkov, Staré Město, Dobratice, Jistebník nebo Bystřicí.

Nejlepším střelcem se stal opět Antonín Chumchal – v sezóně zaznamenal osmnáct tref – osmkrát se trefil doma a desetkrát na hřištích soupeřů. Druhým nejlepším střelcem se sedmi trefami je Tomáš Izaiáš. Bronzovou příčku albrechtického týmu obsadila s šesti trefami dvojice Petr Kubiena a Marcin Žyla. Pětkrát se prosadila dvojice Lukáš Golasowski a Martin Cieslawski.

Z brankářských statistik vyplývá, že dvojice brankářů Břetislav Gradek a Vojtěch Křístek celkem udržely desetkrát čisté konto. Z toho Břetislav Gradek devětkrát a Vojtěch Křístek jednou. Baníkovci obdrželi celkem jen 25 žlutých karet. V kolonce červených karet má Baník na kontě nula.

Střelci celkem (57 vstřelených branek)

18 – Chumchal Antonín, 7 – Izaiáš Tomáš, 6 – Kubiena Petr, Žyla Marcin, 5 – Golasowski Lukáš, Cieslawski Martin, 2 – Hovůrka Jan, Michejda Vojtěch, Šlampiak Dominik, Pešek Jiří, 1 – Vagner Lukáš, vlastní.

Střelci doma (30 vstřelených branek)

8 – Chumchal Antonín, 4 – Golasowski Lukáš, 3 – Žyla Marcin, Cieslawski Martin, 2 – Šlampiak Dominik, Kubiena Petr, Michejda Vojtěch, Izaiáš Tomáš, Hovůrka Jan, 1 – Vagner Lukáš, Pešek Jiří.

Střelci venku (27 vstřelených branek)

10 – Chumchal Antonín, 5 – Izaiáš Tomáš, 4 – Kubiena Petr, 3 – Žyla Marcin, 2 – Cieslawski Martin, 1 – Golasowski Lukáš, Pešek Jiří, vlastní.

Břetislav Gradek – 22 zápasů, 1980 minut, 9 čistých kont, 30 inkasovaných gólů

Vojtěch Křístek – 2 zápasy, 155 minut, 1 čisté konto, 4 inkasované góly

Žluté karty (celkem 25)

4 – Kubiena Petr, 3 – Přeček Ondřej, Hovůrka Jan, 2 – Chumchal Antonín, Cieslawski Martin, Michejda Vojtěch, Kociolek Jakub, Konczyna David, 1 – Žyla Marcin, Čermák Petr, Vagner Lukáš, Šiška Martin, Pešek Jiří.

Bez červené karty