Z hřiště lídra tabulky bez bodů, TJ Řepiště – Baník Albrechtice 4:2

A mužstvo mužů Baníku sehrálo v sobotu 21. května další mistrovské utkání, ve kterém se představilo na hřišti lídra tabulky – TJ Řepiště. Z toho utkání Baníkovci odešli bohužel poražení výsledkem 4:2, když poločasový stav byl nerozhodný 1:1. Za Baník se prosadil ve 2. minutě Marcin Žyla a v 63. minutě Tomáš Izaiáš. Baník tak v oslabené sestavě bohužel prohrál podruhé za sebou.

TJ Řepiště – FK Baník Albrechtice 4:2 (1:1)

Branky: 16. Byrtus Oldřich, 47. Zaremba Dušan, 55. Jurča Radim, 76. Tchuř Daniel – 2. Žyla Marcin, 63. Izaiáš Tomáš, Bez ŽK, Rozhodčí: Picmaus Jiří – Hošek Jiří, Janeček Jan, Počet diváků: 120

TJ Řepiště: Daněk – Zaremba, Bielik, Byrtus (24. Krpec), Skřehot – Večeřa, Tchuř, Ceplák, Jurča – Kyselý (81. Moravčík), Stanovský (67. Slyhan). Trenér: Bugáň Pavol

FK Baník Albrechtice: Gradek – Přeček, Hovůrka, Kociolek Jakub, Vagner – Žyla D., Žyla M., Golasowski, Izaiáš – Chumchal, Michejda (63. Grabowski). Trenér: Kohút Dušan