Baník ve středu čeká semifinálové utkání poháru MSKFS

Nabitý program mají v posledních dnech svěřenci Dušana Kohúta. V sobotu 21. května odehrál Baník mistrovské utkání na hřišti lídra tabulky z Řepiště a v neděli odehraje velmi domácí utkání s Dobrou. Mezitím však čeká na albrechtické fotbalisty ještě jedno střetnutí. Ve středu 25. května totiž FK Baník Albrechtice čeká utkání Krajského poháru MSKFS na hřišti Vendrnyě, kde se střetne s domácím týmem TJ Vendryně. Pohárové utkání má výkop v 17 hodin.

Pohárový zápas začíná na hřišti ve Vendryni ve středu 25. května v 17:00 hodin. Neváhejte a přijeďte podpořit Baník! Náš tým potřebuje v tomto utkání vaši podporu! Přijeďte Baníkovcům vytvořit vítěznou domácí kulisu! Na zápas byla nominována trojice sudích Pavel Podarcký – Michal Kolarský – Michal Galásek. Jak toto pohárové utkání dopadne, Vás budeme samozřejmě informovat i na našem webu a Facebook stránce.