Starší přípravka na turnaji v Uničově

Starší přípravka se v sobotu 10. dubna zúčastnila turnaje v Uničově. Na turnaji se střetla s dvěma týmy SK Uničov, FK Šumperk, MFK Frýdek – Místek a MFK Skalica. Hrálo se na tři hřištích jen s minimální pauzou a je třeba zmínit, že naši kluci odcestovali pouze s osmi hráči, kdy je doplnil hráč mladší přípravky Jakub Kübl, hráč Gascontrolu Jindra Novák a hráč Uničova Daniel.

Kluci absolvovali triangl pouze v 9 hráčích, pět zápasů po 30 minutách a je třeba smeknout, za to jak makali. Všechny zápasy prohráli, jeli pro zkušenost a těsně před turnajem se navíc ozvala marodka. Dobré chvilky střídaly ty špatné, ale nutno zmínit, že kluci byli opět jediný tým, kdy brankář hraje nohou a dovolí si několik kliček. Z těchto akcí mnoho kluci inkasují, ale tak to je, učí se. Musíme pochválit Jakuba Kotase, který schytal mnoho ran a hrál výborně a Ondřeje Culinku, který vsítil hezké branky a vyhrál spoustu soubojů. Výborně se prezentoval Jakub Kübl. Jako hráč ročníku 2013 má velký potenciál a je na čem stavět. Děkujeme rodičům za obětavost, že s našima hráči podnikli výlet do těchto končin.