Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme konečně tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Starší a mladší žáci odehráli další jarní mistrovské utkání na hřišti Frenštátu pod Radhoštěm. Starší žáci odjeli domů s prázdnou. Mladší žáci přivezli domů tři body. Ostatní mládežnické týmy na svůj start ještě čekají. Více uvnitř článků.

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 4:1 (3:1)

Branky: 4. a 19. Ulrich Jonáš, 9. Martińák Filip, 43. Gola David – 23. Fülöp Nickolas, Rozhodčí: Hrdina Lukáš, Počet diváků: 20

Sestava Baníku: Ferenc Tomáš – Hruška Vít, Culinka Jakub, Pawlas Adrian, Drozdzik Marek, Kantor Robin, Rzyman Adam, Fülöp Nickolas, Recman Václav, Zwyrtek Adam, Cyž Radek, Jelen Adam, Melecký Václav, Mrowiec Daniel. Trenéři: Smiga Radim a Míček Martin

Trenéři: „Utkání ve Frenštátě jsme bohužel prohráli. Neproměňování šanci a laxnost v některých situacích nás zaslouženě stály body. Ze zápasu se musíme ponaučit. Přes týden zpracujeme na nedostatcích a kvalitně se připravíme na dalšího soupeře.“

.

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) 3:5 (1:1)

Branky: 3. Uličník Jiří, 37. Šrubař Adam, 54. Čada Dominik – 55. a 57, Jelen Adam, 15. Polok Rafal, 39. Melecký Václav, 44. Mattausch Vojtěch, Rozhodčí: Hrdina Lukáš, Počet diváků: 20

Sestava Baníku: Lanča Jonáš – Kempný Filip, Bigas Filip, Brachaczek Tomáš, Řuchovský Petr, Mrózek Jakub, Polok Rafal, Šplichal Patrik, Dávid Tibor, Mattausch Vojtěch, Jelen Adam, Križan Matěj, Melecký Václav, Culinka Jakub, Kočemba Daniel. Trenéři: Šplíchal Pavel, Krečmer Antonín a Roudenský Roman

Trenéři: „Na velmi těžkém terénu a v prvním poločase za vytrvalého sněžení naší kluci zvládli svůj zápas ve Frenštátě na jedničku. Po poločasové remíze 1:1 se náš tým semkl a bojovnou hrou s častým napadáním soupeře dokázal otočit výsledek z 3:2 na 3:5. Když góly dávali i netradiční střelci. Soupeř závěr zápasů přitvrdil a bylo vidět časté přerušení hry po faulech. Po kterých muselo přijít i nucené střídání našich borců. Děkujeme.“