Pozvánka na Tradiční Vánoční utkání

Tradiční Vánoční zápas je tady! Vypukne v pátek opět na Štědrý den dopoledne. Tradiční Vánoční utkání FK Baník Albrechtice se kvapem opět blíží. Oblíbená akce, která se vždy koná každý rok (pokud ho nezruší covid) 24. prosince na Štědrý den od 10 hodin na umělé trávě v areálu FK Baník Albrechtice se opět blíží.

Zveme proto všechny přátelé albrechtické kopané, na tradiční fotbalové utkání a rozloučení se stávajícím rokem. Jako každoročně i letos se odehraje na Štědrý den fotbalové utkání. Zúčastnit se mohou všichni současní i bývalí hráči Albrechtic a samozřejmě i fanoušci a přátelé albrechtické kopané. Sraz všech účastníků je v 9:30 hodin v areálu FK Baník Albrechtic. Výkop zápasu jako každý rok v souboji Staří vs. Mladí je stanoven na 10:00 hodin na umělé trávě FK Baník Albrechtice.

Srdečně zve FK Baník Albrechtice