Střelci podzimu – přehled od „áčka“ až po mladší přípravku

Pro všechny týmy FK Baník Albrechtice skončily mistrovská utkání v rámci podzimní části. Proto se společně můžeme podívat na seznam všech střelců, kteří se na podzim prosadili. Tím vůbec nejlepším je Vojtěch Wojtyna, který vstřelil 40 gólů.

Nejvíce branek nastřílelo mužstvo mladší přípravky, která se prosadila v podzimní části celkem 136 krát, a tím pádem se stala i třetím nejlépe střílejícím týmem své soutěže. Nejlepším střelcem v albrechtických dresech není nikdo z nejlépe střílejícího týmů, a to z mladší přípravky – Vojtěch Wojtyna, který dal na podzim v 8 zápasech 40 gólů!!

O dvanáct méně (28) zaznamenal hráč starší přípravky Oliver Valošek. Nejlepším střelcem mladších žáků je s čtyřiadvaceti trefami Adam Preisner. Za starší žáky zaznamenal nejvíce gólů Štěpán Valíček, který se prosadil celkem třináctkrát.

O áčkových střelcích už vyšel na webu samostatný článek a všeobecně je známo, že jedenáct gólů vstřelil Antonín Chumchal.

A tým – 1.A třídy skupiny B MSKFS

10 – Chumchal Antonín

3 – Cieslawski Martin, Kubiena Petr, Golasowski Lukáš

2 – Šlampiak Dominik, Pešek Jiří, Izaiáš Tomáš, Žyla Marcin