Zcela zasloužený bod s lídrem, Baník Albrechtice – TJ Řepiště 2:2

Herně určitě nejpovedenější zápas této sezóny! Baníkovci odehráli výborné představení proti lídrovi tabulky z Řepiště a zcela po zásluze mají bod, a nechybělo málo a byli by tři. Účet utkání otevřel ve 20. minutě hostující Michal Bielik. Lídr tabulky se však z vedení dlouho neradoval. Ve 24. minutě fauloval hostující kapitán domácího Chumchala v samostatném úniku a rozhodčí Boček nařídil jen žlutu kartu, a to mohl být kapitán lídra tabulky ještě hodně rád. Baník však dokázal z přímého kopu krásnou trefou Martina Cieslawského srovnat. První poločas skončil nerozhodně 1:1. Ve druhém poločase se hrál opět velmi pohledný fotbal ve velkém tempu. Účet druhého poločasu opět otevřel lídr tabulky, když se hlavičkou prosadil v 67. minutě Radim Jurča. Baník však dokázal opět odpovědět, když se 78. minutě prosadil střídající Jan Hovůrka. Touto brankou se uzavřelo skóre utkání. Baník se však mohl radovat i ze tři bodů, když v samotném závěrů běžel sám na branku Jiří Pešek, toho, ale vychytal exligový brankář Daněk. Baník byl v utkání proti lídrovi více než vyrovnaným soupeřem, měl více gólových šancí, a tak zcela zaslouženě bere jeden bod za remízu 2:2.

FK Baník Albrechtice – TJ Řepiště 2:2 (1:1)

Branky: 24. Cieslawski Martin, 78. Hovůrka Jan – 20. Bielik Michal, 67. Jurča Radim, ŽK: 78. Chumchal Antonín, 80. Hovůrka Jan – 23. Kožušník Přemysl, 47. Bielik Michal, Rozhodčí: Boček Robin – Kovařik Ondřej, Tabášek Kamil, Počet diváků: 100

FK Baník Albrechtice: Gradek – Žyla D., Kończyna (75. Dorozlo), Kociolek Jakub, Přeček – Cieslawski (72. Pešek) – Kubiena, Golasowski, Žyla M. (75. Hovůrka) – Chumchal. Trenér: Kohút Dušan

TJ Řepiště: Daněk – Večeřa, Cigánek, Kožušník, Krpec (46. Zaremba) – Skřehot (46. Stanovský), Ceplák, Bielik (58. Madecki), Jurča – Tchuř, Kyselý. Trenér: Bugáň Pavol