Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká utkání na hřišti v Dobré. Starší a mladší žáky čeká souboj na hřišti Petřvaldu u Karviné. Starší přípravka sehraje domácí utkání doma s MFK Havířovem týmem modří. Mladší přípravku má od soutěžního utkání volno, a tak si zahraje přípravné utkání doma s Třincem. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 9. října 15:00 (Dobrá u Frýdku – Místku): TJ Sokol Dobrá – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Sobota 9. října 9:00 (Petřvald u Karviné): TJ Petřvald u Karviné – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Sobota 9. října 10:45 (Petřvald u Karviné): TJ Petřvald u Karviné – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci)

Čtvrtek 7. října 16:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – MFK Havířov-modří