Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čekají dvě domácí utkání. Nejdříve ve středu velmi těžké utkání doma s týmem Dobratice a poté o víkendu doma s týmem Dolní Lutyně. Starší a mladší žáky čeká sobotní domácí soutěžní utkání proti Bosporu Bohumín. Starší přípravku čeká mistrovské utkání v Havířově s místním C týmem. Mladší přípravku čeká domácí soutěžní utkání s Těrlickem. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Středa 16. září 17:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Muži A) – TJ Dobratice

Neděle 20. září 16:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Muži A) – TJ Sokol Dolní Lutyně

Sobota 19. září 9:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – FK Bospor Bohumín

Sobota 19. září 10:45 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – FK Bospor Bohumín