Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká těžké venkovní utkání na hřišti Smilovic. Starší a mladší žáky čeká soutěžní utkání na hřišti Těrlická. Mladší žáci se však ještě o dne dříve utkají v přípravném utkání na domácí půdě s týmem Inter Petrovice. Starší přípravku čeká nejdříve první domácí mistrovské utkání s Českým Těšínem, poté v pondělí přípravné utkání se Slovanem Ostrava a v úterý další domácí mistrovské utkání s Horní Suchou. Mladší přípravku čeká triangl v Karviné a poté přípravné utkání se Slovanem Ostrava. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 13. září 16:00 (Sportovní Centrum Smilovice): SC Smilovice – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Neděle 13. září 9:00 (Těrlicko): FK Těrlicko – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Sobota 12. září 10:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – TJ Internacionál Petrovice

Neděle 13. září 10:45 (Těrlicko): FK Těrlicko – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci)