V neděli bude patřit Albrechtický areál opět turnaji DEN S BANÍČKY

V neděli 6. září od 9 hodin to opět vypukne. Nedělní dopoledne bude patřit Albrechtický areál opět turnaji, který nese název DEN S BANÍČKY. Opět budeme spolupořádat turnaj mladších přípravek, který nese název DEN S BANÍČKY. Už se těšíme až se náš areál opět zaplní malými dětmi. Den plný fotbalu a soutěží pro děti. Přijďte se kouknout na malé fotbalové naděje. I Vaše děti si mohou vyzkoušet soutěže připravené našimi trenéry.

Všechny příchozí děti, i ty, které nebudou hrát turnaj, si můžou vyzkoušet fotbalové disciplíny a soutěže.

• Den s Baníčky – také nábor mladých fotbalistů do pořádajících klubů
  • Turnaj přípravek bez rozhodčích a vítězů – hraje se jen pro radost
  • Hráči plní mezi zápasy dovednostní disciplíny fotbalové abecedy – vyzkoušet si je mohou i příchozí děti
  • Zúčastněné týmy dostanou  pozvání na vybraný domácí zápas FC Baník Ostrava