Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284

Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká konečně domácí mistrovské utkání, na které se všichni těší – soupeřem bude tým TJ Sokol Dobrá. Starší a mladší žáky nejdříve čeká ve středu dohrávka úvodního kola na domácí půdě s týmem Staříče a poté v sobotu sehrají na hřišti Vítkova přípravné utkání, jelikož o víkendu mají žáci volno v soutěži. Starší přípravka sehraje první mistrovské utkání na hřišti Slovanu Havířov a poté v neděli v Těrlicku ji čeká Turnaj Den s Baníčky. Mladší přípravku čeká v pondělí také úvodní mistrovské utkání v Českém Těšíně, ale nejdříve v neděli na domácím hřišti Turnaj Den s Baníčky. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 6. září 16:30 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Muži A) – TJ Sokol Dobrá

Středa 2. září 17:30 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – FK Staříč

Sobota 5. září 9:45 (Vítkov): TJ Vítkov – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Středa 2. září 16:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – FK Staříč