Warning: Use of undefined constant CURLOPT_USERAGENT - assumed 'CURLOPT_USERAGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-content/plugins/cleantalk-spam-protect/lib/Cleantalk/ApbctWP/Helper.php on line 43
Rozpis zápasů našich celků na tento týden | FK Baník Albrechtice
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284

Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká velmi těžké utkání, když se představí na půdě silného Vratimova. Starší a mladší žáky čekají po několika sezónách opět souboje v Krajské soutěži. Hned první přijde v sobotu na hřišti mužstva TJ Petřvald u Karviné. Ostatní týmy Baníku mají na tento týden volno. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 29. srpna 17:00 (Vratimov): FC Vratimov – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Sobota 29. srpna 9:00 (Petřvald u Karviné): TJ Petřvald u Karviné – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Sobota 29. srpna 10:45 (Petřvald u Karviné): TJ Petřvald u Karviné – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci)