Čtvrtek byl v areálu Baníku plný fotbalu

Ve čtvrtek 27. srpna to v albrechtickém areálu žilo, své přípravná utkání před novou sezónou odehrala starší přípravka i starší žáci.

Starší přípravka se poprvé v nové sezóně představila proti FC Baník Ostrava a MFK Havířov. Kluci spolu odehráli první zápas po přechodu z mladší do starší přípravky, chvíli se rozkoukávali, ale nakonec byli vyrovnaným soupeřem pro oba týmy soupeřů.

Příští týden čeká starší přípravku první mistrovské utkání na půdě Slovanu Havířov.

Starší žáci ve čtvrtek odehráli své poslední přípravné utkání s týmem TJ Depos Horní Suchá, účastníkem Krajského přeboru. Na soupeři byla vidět větší zkušenost s pohybem na velkém hřišti, zatímco pro některé naše borce byl zápas na celé hřiště prvním v životě. Přesto cely tým předvedl velmi slušný a bojovný výkon. Konečná prohra 1:2, ale mrzí, zvlášť když jeden gól si naši kluci prakticky dali sami. Věřme, že vzrůstající forma a nabité zkušenosti zhodnotí tým starších žáků při svém prvním mistrovském utkání, které se hraje již tuto sobotu v Petřvaldu u Karviné.