V sobotu se uskutečnilo již po třetí Setkání bývalých a současných hráčů fotbalového klubu Albrechtic

Tradice pokračuje! V roce 2017 v sobotu 25. listopadu se zrodila nová fotbalová tradice, která měla pokračování, jak v roce 2018, tak i v roce 2019. V sobotu 23. listopadu se uskutečnilo již po třetí setkání Bývalých a současných hráčů fotbalového klubu Baník Albrechtice, když si oba týmy opět zahráli proti sobě. Utkání skončilo na přírodní trávě mládežnického hřiště Baníku vítězstvím současného týmu Baniku výsledkem 9:6.

V sobotu 23. listopadu 2019 se uskutečnilo na stadionu FK Baník Albrechtice opět pravidelné setkání bývalých hráčů našeho A mužstva a současných a bývalých funkcionářů klubu fotbalového klubu Baník Albrechtice. Nejdříve se odehrálo poprvé na přírodní trávě (první dvě utkání se hrála na umělé trávě) utkání mezi bývalými hráči proti současným hráčům A mužstva, které skončilo výsledkem 9:6 ve prospěch současného týmů Baníku. Poločasový stav byl 4:2 pro současné mužstvo Baníku.

Přátelské utkání mezi bývalými hráči a současnými hráči Albrechtic se hrálo poprvé, jak již bylo zmíněné na přírodní trávě v Albrechticích s časem 2 x 40 minut. První dvě utkání se totiž odehrály na umělé trávě. Utkání za velmi pěkného počasí tedy skončilo výsledkem 9:6 pro současný tým Baníku, ale nešlo ani tak o výsledek, ale o to si přátelský zahrát. Za současný tým Baníku se prosadil čtyřikrát Antonín Chumchal, dvakrát Jindřich Klus a jednou trojice Jakub Kociolek, Michal Kvapil, Rostislav Hogh a za bývalý tým se prosadil dvakrát Jaroslav Goj, Tomáš Červenka a jednou dvojice Michal Šlachta a Filip Smékal. Setkání bývalých a současných hráčů fotbalového klubu Baník Albrechtice se opět tedy vydařilo.

Současní hráči Baníku – Bývalý hráči Baníku 9:6 (4:2)

Branky: Chumchal Antonín 4, Klus Jindřich 2, Kociolek Jakub, Kvapil Michal, Hogh Rostislav – Goj Jaroslav 2, Červenka Tomáš 2 (z toho 1 z pok. kopu), Šlachta Michal, Smékal Filip

Sestava Součásní hráči Baníku: Hekera Aleš – Žyla Daniel, Wojciechowski Seweryn, Kociolek Jakub, Dorozlo David – Kvapil Michal, Žyla Marcin, Klus Jindřich, Hogh Rostislav – Kociolek Jan, Chumchal Antonín. Střídali: Hovůrka Jan, Smiga Radim. Trenér: Nešpor Radek

Bývalý hráči Baníku: Gradek Břetislav – Neuman Vladimír, Vlček Jaroslav, Holzer David, Šurin Kamil, Miczka Roman, Šlachta Michal, Červenka Tomáš, Goj Jaroslav, Krečmer Antonín, Kvapil Jaroslav, Kobza František, Smékal Filip, Zitka Ilja, Kroužek Jiří, Culinka Miroslav. Trenér: Bystroň Martin

Další setkání zase za rok, a to v pořadí již čtvrté se uskuteční v sobotu 21. listopadu 2020 a začátek utkání je opět ve 14 hodin.