Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Náš klub je opět pořadatelem GENERALI halové série

FK Baník Albrechtice

Náš klub je opět pořadatelem GENERALI halové série

Náš klub je opět pořadatelem GENERALI halové série, která startuje již teď v sobotu 30. listopadu turnajem předpřípravek. Den na to zahájí sérii starší přípravka a následující sobotu přípravka mladší. Po novém roce pokračujeme dalšími šesti turnaji a celkem nás tak čeká devět turnajů.

Všechny tyto turnaje odehrajeme ve Stonavské sportovní hale, začátek je vždy od 9 hodin. Všichni jste srdečně zváni, přijde omrknout naše nejmenší talenty a také malé fotbalisty z jiných klubů. Startovní listina všech turnajů je opravdu pestrá.

 Jsme moc rádi, že nás opět podpořila pojišťovna Generali a my díky ní můžeme dětem nabídnout spoustu zábavy a hlavně sportovní vyžití i v zimních měsících.