Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká další těžké utkání, kdy zajíždí do Libhoště. Starší žáci odehrají další mistrovské utkání v neděli ve Věřňovicích. Mladší žáky čeká nejdříve ve středu domácí mistrovské utkání proti Viktorii Bohumín a poté v sobotu v Záblatí. Starší přípravka nejdříve ve středu sehraje přípravné utkání proti MFK Havířov a ve čtvrtek doma odehraje mistrovské utkání proti Horním Bludovicím. Mladší přípravku čeká v pondělí další kolo okresní soutěže, a to na domácí půdě a předpřípravku čeká v sobotu turnaj ve Frýdku – Místku pod názvem UHER Festival. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 13. října 15:00 (Libhošť): FC Libhošť – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Neděle 13. října 12:45 (Věřňovice): TJ Sokol Věřňovice – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Středa 9. října 15:30 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – TJ Viktorie Bohumín

Sobota 12. října 10:00 (Záblatí): FK Slovan Záblatí – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci)