Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Starší žáci měli o víkendu volno. Mladší žáci přivezli tři body za vítězství 0:1 z hřiště mužstva TJ Lokomotiva Petrovice. Starší přípravka nejdříve v úterý doma prohrála s B týmem MFK Havířov výsledkem 5:7 a poté ve čtvrtek doma vyhrála nad Slovanem Havířov výsledkem 10:7. Více uvnitř článků.

TJ Lokomotiva Petrovice – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) 0:1 (0:0)

Branka: 44. Hawlasek Daniel, Rozhodčí: Suchý Jan, Počet diváků: 30

Sestava Baníku: Hruška Vít – Himlar Ondřej, Kunčický Martin, Hawlasek Daniel, Klimsza Daniel, Fülöp Nickolas, Drozdzik Marek, Rzyman Adam, Klimsza Richard, Sojka Vojtěch, Míček Filip, Cyž Radek

Trenér Radim Smiga: „K dalšímu zápasu jsme jeli do nedalekých Petrovic. Bohužel to dnes nebylo ono a můžeme být rádi alespoň za jeden vstřelený gól. Musíme si z utkání vzít ponaučení a do dalších přistoupit jinak..“

.

FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – MFK Havířov „B“ 5:7 (1:2)

Branky: 9., 34., 39. a 45. Kocourek Martin, 28. Pawlas Tobiáš – 14., 24., 45. a 48. Kozák Vojta, 40. a 42. Muroň Adam, 32. Menoušek Ondřej, Rozhodčí: Slabý Kamil, Počet diváků: 30

Sestava Baníku: Lanče Jonáš – Přívratská Miriam, Mattausch Vojtěch, Brachaczek Tomáš, Krečmer Lukáš, Kocourek Martin, Preisner Adam, Pawlas Tobiáš, Mrajca Adam, Križan Matěj, Jokiel Jakub, Šplíchal Patrik, Roudenský Samuel, Polok Rafal, Jelen Adam

Trenér Miroslav Culinka: „Dnešní prohra 5:7 s MFK Havířov, sesadila naše borce z výšin zpět na zem. Přesvědčili se, že práce s míčem je důležitá i mimo trénink a ne jen ve dvou tréninkových jednotkách v týdnu, jak jim neustále připomínáme. Platí to bohužel hlavně pro starší kluky, o které by se ti mladší měli opírat a učit se od nich. Nejde o výsledek, ale o to, v čem se zdokonalujeme a neumíme to přenést do kvalitnějších zápasů. Věřím, že v tomto utkání hrála také svou roli zbytečně velká motivace. Děkuji všem, kteří dorazili a trenérům, kteří vše obstarali.“

.

FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – TJ Slovan Havířov 10:7 (2:3)

Branky: 34., 41., 46. a 49. Mrajca Adam, 22. a 23. Pawlas Tobiáš, 32. a 42. Dávid Tibor, 32. Mrózek Jakub, 38. Culinka Jakub – 17., 24. a 47. Štětinský Štěpán, 28. a 43. Foniok Samuel, 9. Holub Sean, 29. Kramný Dominik, Rozhodčí: Wojaczek Jan, Počet diváků: 30

Sestava Baníku: Přívratská Miriam – Culinka Jakub, Jelen Adam, Mrajca Adam, Pawlas Tobiáš, Mrózek Jakub, Dávid Tibor, Chrostek Tobiáš, Melecký Václav, Skotnica Jan, Kunčický Lukáš, Zielina David, Križan Matěj, Preisner Adam, Krečmer Lukáš