Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

V neděli se uskuteční již 4. ročník EUROFERTIL CUP

FK Baník Albrechtice

V neděli se uskuteční již 4. ročník EUROFERTIL CUP

V neděli 29. září se v našem krásném fotbalovém areálu uskuteční již 4. ročník EuroFertil Cup. Fotbalový turnaj je určen kategorii starších přípravek a opět se můžeme těšit na výborné obsazení. Dorazí k nám dva týmy FC Baník Ostrava, MFK Karviná, SFC Opava či tým FK FOTBAL Třinec a další týmy, včetně naší starší přípravky. Začátek turnaje je v 9 hodin předpokládaný konec 13.30 hodin.

Děti a trenéři se mají opravdu na co těšit, v průběhu turnaje (v 11:00 hopdin) bude pro všechny návštěvníky připravena autogramiáda, kdy k nám zavítají dva výborní ligoví fotbalisté FC Baník Ostrava – Daniel Holzer a Patrizio Stronati.

Samozřejmostí je také skvělý bufet o který se bude starat p. Tomáš Pařík a také rodiče dětí, kteří se jako vždy postarají o stánek s kávou čajem a dezerty.

Všichni jste srdečně zváni a už se moc těšíme až vše začne. Budeme věřit v krásné počasí a jsme přesvědčeni, že kdo dorazí nebude litovat.