Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284

Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká další těžké utkání, kdy zajíždí do Jablunkova, kde se jim vůbec nedaří. Starší žáci mají o víkendu volno. Mladší žáky čeká v neděli mistrovské utkání na hřišti Lokomotivy Petrovice. Starší přípravka bude mít tento týden velmi nabitý program. Nejdříve sehraje v úterý domácí mistrovské utkání s MFK Havířov B. Poté ve čtvrtek další soutěžní utkání doma proti Slovanu Havířov a bude následovat přípravné utkání na hřišti Slovanu Havířov a v neděli vše uzavře velký turnaj EUROFERTIL CUP.. Mladší přípravku čeká v sobotu také přípravné utkání na hřišti Slovanu Ostrava a poté v pondělí další kolo okresní soutěže. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 28. září 15:30 (Jablunkov): 1. FK Spartak Jablunkov – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Neděle 29. září 13:00 (Petrovice u Karviné): TJ Lokomotiva Petrovice – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci)

Úterý 24. září 16:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – MFK Havířov „B“

Čtvrtek 26. září 16:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – TJ Slovan Havířov