Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284

Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká další těžké utkání, když se představí na domácí půdě proti Starému Městu u Frýdku – Místku. Starší žáky čeká po volnu další mistrovské utkání v Doubravě. Mladší žáky tento týden nejdříve mistrovské utkání ve středu na Viktorce Bohumín a poté doma v sobotu proti Záblatí. Starší přípravku čeká mistrovské utkání ve čtvrtek v Horní Suché. Mladší přípravku čeká nejdříve dohrávka prvního kola na domácím hřišti ve středu a poté po víkendu další kolo okresní soutěže, a to tentokrát v Těrlicku. Nejmenší fotbalisté, a to předpřípravka má na programu v neděli domácí mezinárodní triangl. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 22. září 16:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Muži A) – 1. SC Staré Město

Sobota 21. září 10:00 (Doubrava): Baník OKD Doubrava – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Středa 18. září 16:00 (Viktorie Bohumín): TJ Viktorie Bohumín – FK Baník Albrechtice (Mladší žáci)

Sobota 21. září 11:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – FK Slovan Záblatí