Čtveřice Baníkovců na Výběru OFS Karviná

V úterý 10. září se uskutečnil ve sportovní Areálu Kovona v Karviné trénink Výběru OFS Karviná, který je určen klukům ročníku 2008. Za náš klub se zúčastnila čtveřice mladých fotbalistů – Adam Rzyman, Martin Kunčický, Daniel Hawlasek a Vít Hruška. Díky školním povinostem se nemohli zúčastnit Radek Cyž a Nickolas Fülöp, ale určitě se dočkají pozvání na další trénink, který proběhne zase za měsíc.

Výborná reprezentace našeho klubu. Dne 24. září proběhne první turnaj Výběrů Okresních fotbalových svazů, kde budou vybráni ti nejšikovnější kluci z okresu. Našim klukům přejeme ať se jich na tento turnaj dostane co nejvíc, ale i samotná účast na těchto trénincích je pro ně velkou odměnou za jejich dosavadní fotbalovou práci.

Zleva: Adam Rzyman, Martin Kunčický, Daniel Hawlasek a Vír Hruška.

Foto zdroj: Facebook Grassroots OFS Karviná