Starší přípravku čeká v sobotu v Petřkovicích turnaj pod názvem Baníček Cup

Naše mužstvo starší přípravky se v sobotu 14. září zúčastní turnaje pořádaného v Petřkovicích pod názvem Baníček Cup, kde dostal náš tým pozvánku od Ostravského Baníku. Pro naše hráče to bude nesmírně náročný turnaj, na který si především naši hráči jedou vyzkoušet své dovednosti. Bude se hrát nezvyklým rozestavením 6 + 1, ale věříme, že se kluci s tímto poperou. A když ne, nevadí. Už jen to, že jsme pozváni mezi (aspoň pro nás určitě) elitu, je dobrou propagací našeho snažení. Celého klubu!

Naše starší přípravka se střetne s dvěma týmy FC Baník Ostrava, poté s týmem polského mužstva Górnik Zabrze. Dále pak s týmem FC Ostrava – Jih, Fotbal Poruba a MFK Vítkovice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *