Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká další těžké utkání, když se představí na domácí půdě proti Dobré. Starší žáky čeká jen ve čtvrtek přípravné utkání s týmem Petřkovic, jelikož o víkendu mají volno. Mladší žáky čeká také ve čtvrtek přípravné utkání proti Petřkovicím a poté v sobotu domácí mistrovské utkání s týmem TJ Internacionál Petrovice. Starší přípravka má velmi bohatý program. Nejdříve ji čeká v úterý druhé mistrovské utkání na hřišti mužstva TJ Internacionál Petrovice, následně ve čtvrtek první domácí mistrovské utkání, kdy vyzve tým FK Gascontrol Havířov a v sobotu v Petřkovicích se zúčastní turnaj pod názvem Baníček Cup. Mladší přípravku čeká až v pondělí druhé kolo okresní soutěže. Nejmenší fotbalisté, a to předpřípravka má zatím volno kromě tréninkových jednotek přes týden. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 15. září 16:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Muži A) – TJ Sokol Dobrá

Čtvrtek 12. září 17:30 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – FC ODRA Petřkovice

Sobota 14. září 11:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – TJ Internacionál Petrovice

Čtvrtek 12. září 16:30 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – FC ODRA Petřkovice