Zbývá poslední test, generálka s rezervou Třince

Závěrečný duel letní přípravy absolvuje výběr kouče Radka Nešpora v domácím prostředí na hlavním hřišti proti velmi těžkému protivníkovi z divize – FK Fotbal Třinec „B“. Poslední přípravný zápas má výkop v 17 hodin.

Poslední zkouška v letní přípravě před úvodním utkáním nového soutěžního ročníku v Dolní Lutyni čeká na Baníkovce. Baníkovci v sobotu prohráli na hřišti divizního Bohumína výsledkem 4:0 a již ve středu je čeká poslední přípravný duel s rezervním týmem FK Fotbal Třinec.

Albrechtičtí na úvod přípravy v sobotu 13. července doma prohráli s týmem FC Vřesina výsledkem 3:4 a poté za týden, také v sobotu. Doma porazili tým TJ Sokol Věřňovice výsledkem 6:3 a naposledy v sobotu prohráli, jak již bylo zmíněno na hřišti divizního Bohumína výsledkem 4:0. Tentokrát čeká Baníkovce další soupeř z divize, a to rezervní tým – FK Fotbal Třinec.

Rezervní tým Třince v přípravě odehrál čtyři utkání. Nejdříve porazil tým Českého Těšína (Krajský přebor) výsledkem 1:0. Poté nestačil na rezervní tým Baníku Ostrava (MSFL – 3. liga) a prohrál 1:4. Následně Třinecká rezerva porazil vysokým výsledkem 8:2 Slovenské Skalité a v posledním přípravném utkání béčko Třince nestačilo na Bystřici (Krajský přebor) a prohrálo 2:3.

Závěrečné přípravné utkání FK Baník Albrechtice – FK Fotbal Třinec startuje ve středu 7. srpna od 17:00 hodin ve fotbalovém areálu Baníku na hlavním hřišti. Přijďte naše hráče podpořit!